Johnny Depp, Amber Heard'e Karşı Açtığı İsim Karalama Davasını Kazandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/yasam/johnny-depp-amber-heard-e-actigi-davayi-kazandi/

image

Johnny Depp, Amber Heard’e karşı açtığı isim karalama davasını kazandı. Jüri, ünlü oyuncu Johnny Depp’i haklı buldu. Son birkaç haftadır tüm dünya gündemini meşgul eden Johnny Depp – Amber Heard davası son buldu. Mahkeme, Depp’i haklı buldu ve Heard’ün yazdığı makalenin aktörü karalama niteliği taşıdığına kanaat getirdi. Jüri, Heard’ün evlilikleriyle ilgili iddialarının “yanlış” olduğunu belirtti… (DEVAMI…)

6 Beğeni

Depp 'e itibarini ve buyuk yapimlarda yeniden oynama imkanini geri vermesinin yaninda bazi kaliplari da dile kazandiran bir dava oldu. Bu davada aklimda en cok kalan kaliplardan biri;

Not; sonuca ben de sevindim.

9 Beğeni

Johnny Depp zaten çoktan aklanmıştı şimdi resmiyet kazandı. 15 milyon dolardan çok daha fazlasını kaybetti ama en azından itibarını kurtarmış oldu. Umarım zaferini güzel bir yapımda rol alarak taçlandırır.

3 Beğeni

Johnny Depp adına sevindim, umarım yeniden güzel film projelerinde yer almaya devam eder :slight_smile:

2 Beğeni

Yatağıma s.çsalar ben de kazanırım. Bu arada geçmiş olsun reyis.

1 Beğeni

2 Beğeni

As bayrakları as as, akşama da kortej

image

3 Beğeni
1 Beğeni

O değil de adamı bu kadar yüz göz ettirdi, zeytinyağı gibi de üste çıkmaya çalıştı. Sonunda kirli çamaşırları öyle ya da böyle ortaya döküldü. Johnny’e üzülüyorum, adamın o kadar zamanını yedi. Yıllardır süre gelen itibarına leke sürmeye çalıştı. Ah, ah… Amber timsah gözyaşlarını istediği kadar döküp kitap yazabilir. Ama neyse hepsi ortada, acaba nasıl toparlayacak.

1 Beğeni

Bu saatten sonra Hollywood da yer almaz. Aquaman filmi haricinde yer alacağı yapım yok ilerisi için. Toparlaması zor artık. Atılan iftiralar var ve toplumda ismi zedelendi, güveni kalmadı.
Asıl Deep’i bir kalemde silen WB ve Disney ikiyüzlülüğünü merak ediyorum.

1 Beğeni

Ama ben şeyi anlamıyorum bakın tamam kadının özel hayatı bayağı kendi yüzünden sıkıntılı ama var olan projeden çıkarttırmaya çalışmak neden?Zaten bundan sonra sette kahveci bile olamaz bırakın yani de filmin gidişatını bozacak şekilde kadını çıkarttırmaya çalışmak çok saçma geliyor bana ki bu yaptıklarını Johny Depp yerine orta sınıfı normal bir oyuncuya yapsaydı yemin ederim bu kadar millet ayaklanmazdı.Ayrıca bu pis olaylar Hollywood da ya da Dünyada sinemanın sekülerleşmesinden beri devam ediyor.1940 larda çocuk oyuncuları sette ağladıkları için buz kalıplarına oturtmaktan tutun da oyuncularına taciz eden yönetmenlerine…Genelde bunların biletleri bir şekilde kesilir millet bunlarla bir daha uğraşmazdı.Şimdi ise kadının peşini bırakmıyorlar ya.Ya mahkeme kesmiş biletini,sektör de %99 kesmiştir bir salın ya.

3 Beğeni