Johnny Depp, Fantastic Beasts Film Serisinden Ayrıldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/johnny-depp-fantastic-beasts-film-serisi-ayrildi/Fantastic Beasts filmlerinde karşımıza Gellert Grindelwald karakteriyle çıkan Johnny Depp, Büyücülük Dünyası’na veda etmek zorunda kaldı. Bu kararla birlikte filmin vizyon tarihi de değişecek. J.K. Rowling tarafından yaratılan Harry Potter dünyasında geçen Fantastik Canavarlar filmleri, şimdiye kadar henüz iki bölüm olarak yayınlandı. 2016’da vizyona giren Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir,… (DEVAMI…)

İsabetli bir karar olmuş bence. Zaten role yakışmıyordu. Açıkçası filmleri çok iple çektiğimi söyleyemem ama yine de güzeldi ambiyansı. Fantastik film olarak iyi yine de.

Ben ayrıldığına üzüldüm. Seri filmlerde oyuncu değişimi bütünlüğü bozuyor. Johnny Depp özelinde ben role yakistirmistim ve çok beğenmiştim. Devam etmesini isterdim.

1 Beğeni

Öncelikle bu tür durumlar daime şaibeli, House of Cards-Kevin Spacey, Ahmet Kural banka reklamları gibi durumlara da şahit olduk. Ünlüler dünyasında bu tür olaylar maalesef zaman zaman gündeme geliyor. MJ de dahil buna. Tabii ki korumuyorum bu tip davranışları ama göz göre göre manipülasyon da açıkçası hoş değil. Ben üzüldüm gitmesine ki ben de öyle çok hevesle beklemiyordum filmleri ama Tim Burton filmleriyle sevdiğim Johnny Depp’i bu hallerde görmek beni üzdü.