Johnny Depp: "Rowling Benim Haksız Yere Suçlandığımı Biliyor"

Ben, Johnny Depp’in açıklamasındaki, J.K. delili gördü, o yüzden de haksız yere suçlandığımı biliyor ve beni alenen savunmasının nedeni bu. Olayları hafife alan biri değil o. Gerçeği bilmeseydi beni savunmazdı. Durum gerçekten böyle.” sözünden sonra, yani Rowling gerçekleri biliyor sözünden sonra iki düşünce kafamı tırmaladı. Birisi, gerçekten bir ihtimal Depp acaba gerçekten suçsuz mu? Bu ihtimal gerçekten kafama yattı (belkide suçsuz olduğunu düşünmek istiyorum bilemiyorum) Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filminin oyuncularına gelirsek, tartışmalar devam ederken onların ağzından Johnny Depp le çalışmak konusunda çıkan sözler hep iyi şeylerdi. Bir oyuncu Depp’in “nazik ve profesyonel” olduğunu söylerken bir diğeri çalışma sırasında Depp’in oynadığı karaktere kişisel dokunuşlarla doğaçlama yapabilme yeteneğine hayran kaldığını belirtmesi de aynı zamanda bu ihtimali arttıran bir etken. İkinci aklıma gelen şey ise Rowling tartışmaları yatıştırmak için mi Depp’e bunu söylettirdi bilemiyorum. Bu ihtimal de biraz uzak geliyor bana çünkü Rowling’in böyle bir şey yapacağını sanmıyorum çünkü kendisi pek bir korkusu olmayan bir kadın … Bilemiyorum her ne olursa olsun Grindelwald (Depp) gerçekten havalı aksini iddia etmessiniz herhalde :smiley:

3 Beğeni