Johnny Depp'in Karayip Korsanları'na Dönmesi için Kampanya Başlatıldı: Hedef 1 Milyon İmza

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/johnny-depp-karayip-korsanlari-na-donsun-kampanyasi/

image

Johnny Depp için bir imza kampanyası başlatıldı. Ünlü aktörün, Karayip Korsanları film serisine geri dönmesi isteniyor. Kampanyaya 750 bini aşkın kullanıcı katıldı. Johnny Depp ve Amber Heard davası şu sıralar gündemden düşmüyor. Neredeyse tüm dünyanın gözü önünde şekillenen dava, her iki tarafın da çarpıcı açıklamalarına ev sahipliği yapıyor. Depp’in haksızlığa uğradığını düşünen hayranlar ise Johnny… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Ben olsam çıkarıldığım hiçbir projeye dönmem, anlaşmamı fesheden şirketlerle çalışmam. Hatta dava açarım.

2 Beğeni

Bence Jonny’nin Hollywood’dan dışlanması çok saçma ve aptalcaydı ve umarım filmlere geri döner.Ama Karayip Korsanları serisine dönme şansı varsa da dönmesin.Zaten 3.filmden sonra iyice saçmalamaya başladılar.Gitsin başka filmlerde oynasın güzelce.

1 Beğeni

Endgame RDJ’nin MCU’ya veda filmiydi, herkes bunun bir şekilde farkında olarak gitti, bence ona bu tarz bir veda filmi yapılacaksa yapılabilir.

not: Serinin hiçbir filmini izlemedim.

Filmin sonunda ölecekse olabilir.Ama Jonny Deep’in bu seriye geri döneceğini pek sanmıyorum.Gerçi çok para verirlerse olur belki ama yinede gerek yok bence.