Joker 2 Filmini Bekleyenleri Heyecanlandıran Gelişme

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/joker-2-geliyor/

Yeni alınan bilgilere göre, 18 yaş üstü sınırına rağmen 1 milyar dolar barajını aşarak tarihi bir başarıya imza atan Joker filminin devamı geliyor. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Devamının gelmemesi gereken bir hikaye, tadında bırakılmasını düşünüyorum.

3 Beğeni

Buradan batman ve onun jokerininin ilham aldığı kişiye bağlanır lafı filan geçer diye düşünüyordum ve çok güzel olurdu öyle olsa. Ikinci film gelirse nasıl gelir bilemedim o yüzden yorum yapmayayım.

Filmin devamının geleceği belliydi. Sonuçta altın yumurtlayan tavuk. Devamı da büyük ses getirir. Ama, devam filminde Batman olacak mı acaba ? Umarım filmde Batman de olur.

Joker 2 değil de, bu kafa yapısıyla bir Penguen, bir Two Face, efendime söyleyeyim bir Mr. Freeze çekseler ya… Bak Scarecrow da güzel olur… Oy oy oy…

2 Beğeni

Aslında yönetmenin istediği tam olarak bu ama WB karşı çıkmış. Fakat son gelen başarıyla birlikte “Acaba?” diye düşünmeye başlamış olabilirler. Tabii ne olursa olsun diğer kötü karakterlerin Joker kadar ses getirebileceğini zannetmiyorum.

1 Beğeni