Joker Filminden İlk Yorumlar Gelmeye Başladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/joker-film-yorumlari/

Joaquin Phoenix’li “Joker” filmi, Venedik Film Festivali’nde ilk gösterimini yaptı. Eleştirmenler tarafından gelen ilk yorumlar, izleyicileri heyecanlandıracak cinsten! (DEVAMI…)

4 Likes

Merakla beklediğim bir film. Heath Ledger gerçekten karakteri başka bir boyuta taşımıştı ve çıtayı epey yüksek bir noktaya koymuştu. Aslında Jared Leto’da gayet güzel canlandırmıştı Joker karakterini ama canlandırmak ile yaşamak arasında çok fark var; Heath Ledger bu karakteri resmen yaşamıştı… Şimdi aynı şeyi Joaquin Phoenix için hissediyorum. Hislerini hissedebileceğim bir Joker filmi geliyor, eminim.

1 Like

Söylenenlere pek itibar etmem, en fazla bir önyargı oluşturur. Aynı şey kitaplar için de geçerlidir mesela.Kitabın arkasında herkes över de över kitabı. Okuyunca ve izleyince göreceğiz bakalım, izlersek eğer. :slight_smile:

1 Like

Bu film bana göre bu senenin en iyi filmi olacak. Oscar bile alabilir. Bu filmden çok ümitliyim.

Film Altın Aslan’ı kazandı.