Jon Snow'a Odaklanan Yeni Bir Game of Thrones Dizisi Geliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/jon-snow-dizisi-yeni-game-of-thrones-yapimi/

image

Jon Snow dizisi açıklandı. HBO, Game of Thrones dünyasını genişletmeye devam ediyor. Kit Harington’ın ikonik rol için geri döneceği duyurulan yeni spin-off yapımında hazırlıklar başladı. George R.R. Martin’in epik fantazi destanı Buz ve Ateşin Şarkısı (A Song of Ice and Fire) serisinden ekrana uyarlanan Taht Oyunları dizisi, 2019’da sona ermişti. Yapım her ne kadar finaliyle… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Ne gereyi var diye sormak lazım, tabi aşırı fanları mutlu eder heralde ama son 2, 3 sezondaki faciayı telafi etmez.

Sur’un kuzeyinde geçerse ilgi çekici olabilir.

1 Beğeni

Kitapta olabilecek hikayeyi ters köşe yapcaz , farklı olcaz diye adamda hiç bir vasıf bırakmadınız.Küçük emrah gibi geziyordu ortada. Dizi alternatif bir son üzerinden devam ederse izlenir. Yoksa şuan ki haliyle izlenecek hali kalmadı.

Son sezonlarda karakteri Bran ile beraber Fatmagül’ün suçu ne karakterine çevirmişlerdi resmen ki Kit Harington ın karakteri dümdüz oynamasından da gına gelmişti.

Buz ve Ateşin Şarkısı dünyası hiç çekici gelmiyor artık bana.Hep aynı hikaye var çünkü.Dram,sex,kan ve vahşet,entrika birazda fantastik öğe.Yeni çıkacak olan Targeryan diziside aynı.Bu Jon dizisi de muhtemelen Jon’un yabanıllar arasında yaşamını ve yine Kings Landing’i anlatacak.Jon karakterinin zaten sevilecek bir yanı olmaması diziye direkt eksi katıyor.İlk bölümünü izlerim ama iyi bir dizi olacağını sanmıyorum

Ak gezenlerin yeni lordu olarak geri gelmeyecekse gerek yok bence. Gerçi onun da bir bıçaklık canı var.

Martin dedem projenin içinde ben de varım demiş.

Bu dizide de odağı başka bir karaktere kaptırır. Kendi hayatının bile odak noktası olamaz Jon snow.