Jorge Luis Borges Kitapları

Can Yayınları’nın Borges kapaklarını o kadar beğenmedim o kadar beğenmedim ki… Kendimi nerelere vursam bilemedim :roll_eyes:

4 Beğeni

Kapakların tasarımı direkt şöyle bir şey canlandırdı gözümde
image

4 Beğeni

Kitaplara içerikten aşırılmış figürleri bir türlü yakıştıramıyorum. Ötüken bunu Peyami Safa ve Aytmatov kitaplarında yaptı ve beğenmedim. Borges’te daha soyut bir anlatım olmalıydı ya da daha simgesel bir kapak olabilirdi. Mesela Borges’e illüstrasyon çalışılmış bir kapak ne hoş giderdi.

3 Beğeni

Neyse ki zamanında hepsini almışım, Can’a bakınca YKY kapakları gözüme güzel gelmeye başladı :slight_smile:

1 Beğeni

Ben beğendim Can kapaklarını.

2 Beğeni

Kapak falan hikaye ya. Çevirileri düzeltmiş ve güzel bir ceviriyle gelirse kesinlikle alırım. Ciltli serisine de eklerler umarım bir kaç kitabını.

Yeni Borges’ler ne zaman gelecek acaba? Özellikle Kum Kitabı?

borges-can

https://www.eganba.com/tango-kitabi-jorge-luis-borges

https://www.eganba.com/yedi-gece

4 Beğeni

Tango daha önce İletişim’den çıkmamış sanırım.

2 Beğeni

Sen de olan Borges kitaplarının tanesini 7.99 TL’den alırım.

Kabul edersen ayrıca Fallout dizisi hangi platformda yayınlanacak, olaylar hangi Vault da geçecek, bu Vault da hangi deneyler yapılmış vs. onlar hakkında bilgi veriririm. :slight_smile:

1 Beğeni

Önce dediğim oyunları al, vault vault gezerken ben sana okurum onları :slight_smile:

1 Beğeni

El Mutasım’a Yaklaşım öyküsü Türkçe’ye çevrildi mi biliyor musunuz? Birkaç derlemeyi inceledim ancak rastlayamadım. PDF versiyonu dahi olur hiç farketmez.

Sonsuzluğun Tarihi kitabında var. İletişim Yayınları’ndaki başlık: İki Kısa Yazı: El-Mutasım’a Bir Yaklaşım, Can Yayınları’ndaki başlık: İki Kısa Yazı.

can111

1 Beğeni

:slight_smile:

Yeni kitaplar diye bir yıl önceki kitapları paylaşmışım :slight_smile: Neyse ki @murgul mesajı beğendi de öyle farkına vardım.

1 Beğeni

Fiyat iyi yükselmiş ama kısa zamanda :smile: Keşke kitaplara kaldıraçlı long işlem açabilsek :sweat_smile:

1 Beğeni