Jules Verne Kitapları (İthaki ve Alfa Yayınları)

Örnek olarak bir iki sayfa atabilir misiniz acaba? Ben de almayı düşünüyorum ama İş Bankası da basıyor Jules Verne. Kararsız kaldım.

1 Beğeni

Yalnız İş Bankası’nı beklerseniz, bu çok uzun bir süreç olacak. Ben de İş Bankası’ndan başladım, ama yavaş ilerleyeceklerini bildiğim için (Bunun nedeni Jules Verne’lerin Modern Klasikler Dizisi içinde çıkmaları) ben de Alfa’ya döndüm.
Kişisel olarak Alfa’yı tavsiye de ederim. Lovecraft ve Verne kitaplarında iyi işler çıkarıyorlar.

1 Beğeni

Evet baya ağır gidiyor İş Bankası. Bende de çıkardıkları tüm kitapları var Jules Verne’nin. O yüzden ordan tamamlayayım dedim ama bekleyemeyeceğim galiba. Merak ettiğim daha çok kitabı var :grinning: Çeviri açısından sıkıntı yaşamadınız değil mi Alfa basımlarında?

2 Beğeni

Okuduklarım bazında konuşursam; evet, çevirileri gayet iyi.

2 Beğeni

Tamam o zaman ben de Alfa’dan devam edeyim. Çok teşekkürler bilgilendirme için :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Rica ederim. (20 karakter zorunluluğu kaldırılsın.)

Ayrıca İş bankası hepsini basmaz bence çok beğenilen bilinen eserlerini basarlar.

10 Beğeni

Ben de İş bankası modern klasikler serisi nedeniyle bazı kitaplarının olmasına rağmen Alfa’dan Olağanüstü Yolculuklar serisi daha kolay takip edilme şansı sunduğu için Alfa’nın Jules Verne serisini de almaktayım.

2 Beğeni

Tam da en çok merak ettiğim kitabı atmışsınız :grinning: Basımı çok güzel görünüyor, resimlendirmeleri de iyi olmuş. Ben de alacağım, sepete attım :star_struck:

1 Beğeni

Güzel bir Jules Verne kitaplığı oluşturmak için Alfa Yayınları’nın serisi en iyi seçenek gibi gözüküyor…

Not: Verilen doyurucu bilgiler için herkese çok teşekkürler…

3 Beğeni

Aynen, modern klasiklere en fazla 2-3 tane daha eklerler bence. O yüzden ben de Alfa’dan alacağım bundan sonra, garanti olsun.

1 Beğeni

Ufuk’a ben de teşekkür ederim. Ben de Alfa yayınlarından almaya karar verdim. Ne zamandır ikilemde kalıyordum, iş yoğunluğundan kitapçıya gidip kitapları da inceleyememiştim.

1 Beğeni

Rica ederim. @Faust tavsiyem almaya baskısı bazı sitelerde tükenenlerle başlayın. Karpatlar şatosu gibi. Amazonda %45 gibi bi indirim oranı vardı

1 Beğeni

Kitap Yurdu’nda Alfa Yayınları’nın Jules Verne serisinin (Olağanüstü Yolculuklar adlı dizi) bütün kitapları “tükendi” olarak gözüküyor. Umarım Alfa Yayınları yeni baskılar yapar…

Kitapyurdundan bakmayın, orası alfa yayın grubunu temin edemiyor.

1 Beğeni

Teşekkürler… Uyarınızdan sonra idefix’e baktım, orada hepsi var…

Kitapyurdu ne zaman temin etmeye başlayacak Alfa kitaplarını bilen var mı? Ya da başka sitelerden en hızlı hangisi temin ediyor, nereden alabilirim bu Jules Verne’leri? (İdefix, d&r hariç, onlardan almamaya kararlıyım.)

İthaki belki hepsini bir anda çıkarır mı? Geç olacak ama çıkar mı o şekilde sizce?

Tam ben Alfa’dan aldıktan sonra İthaki müthiş baskılarla çıkartır şansıma :joy: Şaka maka sanmıyorum ben hepsini birden çıkartacaklarını :confused:

İthaki’den çok güzel bir seri bekliyorum ben. Yakın zamanda başlamaz muhtemelen ama başladıktan sonra kısa aralıklarla çıkacağını düşünüyorum. (temenni ediyorum :slightly_smiling_face:)

2 Beğeni