Justice League: Zack Snyder Cut HBO Max'e Geliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/justice-league-zack-snyder-cut-hbo-max/

Yıllardır beklenen olay nihayet gerçekleşiyor. Justice League, Zack Snyder versiyonuyla HBO Max’e gelmeye hazırlanıyor! (DEVAMI…)

5 Beğeni

Bu bana Hollywood’un yeni inek sağma yönteminin ilk adımları gibi geliyor.

BvS’de gördük o yere göğe sığdırılamayan Snyder’in vizyonunu… Oradan bir mucize geleceği gibi bir beklentinin yaratılmasının gereği yok. Fakat aradan bunca yıl geçtikten, seyircilerin beklentisi iyice analiz edildikten ve gereken ek sahneler çekildikten sonra, Synder’in kurgusunun Joss Whedon’un kurgusundan iyi olacağını bekleyebiliriz. Bir de iade-i itibar durumu olacak sanırım.

Bu mutlaka ölçülüp tartılmıştır ve üstelik sinema sektörünün şu döneminde ilaç gibi gelecek inancındayım. Ki sırf meraka kalsa yine büyük bir seyirci kitlesi olacak. Tek seferde izlemek isterdim ama süresinin uzun olması da mutluluk verici. Kesilmiş sahneleri tekrar ekleyecek sanırım Synder. Ben çok ümitliyim bu durumdan. DC daha önce aldığı kararı değiştirmek zorunda kalabilir. Hatta Affleck’in Batmani belki Flashpoint ile tekrar evrene dahil edilebilir.

Sonunda filmin gerçek versiyonu çıkmış olacak. Çok uzun süredir bekliyordum bunun için.