Kahramanın Yol Türküsü - Spotify/Youtube ?

Kahramanın Yol Türküsü’nün tüm yayınlarını spotify ya da youtube gibi bir mecraya taşıma planınız var mı ? Bir çok yayını canlı dinledim, çok keyif aldım, çok şey öğrendim. Ama hala tamamını dinleme fırsatım olmadı. Bilgisayardan ulaşmak zor değil fakat telefondan erişmek biraz zorlayıcı oluyor. Spotify’daki podcast kategorisinde böyle kaliteli bir içeriği görmek çok güzel olurdu açıkcası. Orası olmuyorsa bile en azından Youtube güzel bir alternatif olabilir bizler için. Şimdiden teşekkürler.

5 Beğeni

Şu an ağlıyorum.

:sob:

2 Beğeni

aa neden ben özlüyorum o sohbetleri. Canlı dinlemek apayrı bir keyif fakat zaman makinesini bulunmadığı sürece eski yayınlara geri dönemem :disappointed_relieved: o yüzden kolayca erişebilmek adına güzel bir çözüm bence de bir değerlendirmelisiniz :slight_smile:

1 Beğeni

Yok, gündeme KYT’nin gelmesi duygulandırdı beni :slight_smile: yoksa öneriniz oldukça anlamlı.

Youtube’da özel yayınların kayıtları mevcut. Bir de tabii mixlr kayıtları var. Ama Spotify… Hiç düşünmemiştim :slight_smile:

Bir ara yayını podcaste çevirmek gelmişti aklıma. Hani toptan yeni bir format. Ama canlı yayın be gıybet olmayınca da havası bozulur diye vazgeçmiştim.

Elimdeki kayıtlara bakıp sizi haberdar edeyim :slight_smile: İlginiz için çok teşekkür ederim.

5 Beğeni

Uzun süredir takip edemedim bu yönden buruk bir üzüntü bende de mevcut. Özel yayınların bir çoğunu dinlemiştim.

Mixlr… evet işin uğraştırıcı kısmı burası, özellikle telefon için. Spotify’da takip ettiğim birkaç podcast kanalı vardı, büyük bir çoğunluğu da hoşuma gitmedi, neden Kayıp Rıhtım’ın yaptığı onca güzel yayın varken onlara böyle bir mecrada ulaşamıyoruz ki dedim.

Gıybet kısmı bambaşka bir tattaydı hatta gıybet özel podscast’ine bile hayır demem :smiley: Eskilere kolayca ulaşabileceğimiz ve bunlara yenilerinin ekleneceğini bildiğimiz, özlediğimiz Kahramanımız, Yol Türküsüyle bizlere eşlik ederse mutlu olacağız.
Güzel haberlerinizi bekliyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Başlığı görünce Kahramanın Yol Türküsü geri dönüyor diye düşündüm var mı ufukta güzel haber - lütfen olsun da :heart_eyes::heart_eyes:

5 Beğeni

Sadece özel bölümleri değil bütün bölümleri dinleyebilelim.
Benim kaçırdığım veya dinlemek istediklerim var.
Ama Mixlr ile bir türlü anlaşamadık. :smirk::roll_eyes::slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ben de öyle sandım. Yollarını gözlüyoruz :’(

2 Beğeni

Özlüyoruz, istiyoruz.
Eğer podcast olarak bir yerlere gelecekse Apple Potcastlar uygulamasını da dahil edelim lütfen @Firtinakiran Hoş, hiç bir şey canlı yayınların yerini tutamaz o ayrı. :frowning:

2 Beğeni

O değil de bir tane Gıybet Time yapacağım.

Evet.

Zamanı bir ayarlayayım, anlatacaklarım var :slight_smile:

3 Beğeni

Hııımmm… :joy: Meraklandım!
Elf kulaklarım neler duyacak?

1 Beğeni

konuyu canlandırmaya geldim :smiley:

1 Beğeni

Heyecan yaptım başlığı görünce :star_struck::sparkles::full_moon:

2 Beğeni

Evet ya. :frowning: Görünce bi ümitleniyor insan.
Umarım bir gün @Firtinakiran.

3 Beğeni