Karayip Korsanları Serisinin Kadın Başrolü Belli Oldu mu?

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/karayip-korsanlari-pirates-of-the-caribbean-kadin-basrol/Karayip Korsanları, Jack Sparrow olmadan geri dönmeye hazırlanıyor. Sıfırlanacak Pirates of the Caribbean serisinin başrolünde ise bir kadın olacak. (DEVAMI…)

3 Beğeni

Kaptan @magicalbronze Kaptan Jack Sparrow diyecektiniz herhalde. :slight_smile:

Önyargılı olmak istemiyorum ama Kaptan Jack Sparrow olmadan Karayip Korsanları aynı izleme keyfini vermez gibi.

8 Beğeni

Jack sparrow’un kadın hali olmak yerine özgün bir karakter olursa izlenebilir bir film çıkacağını düşünüyorum. Johnny Depp de cameo yapar. Mis gibi film. Çok muhteşem bir film olmaz ama izlenir.

Johnny Depp olmadan o filmin güzel olacağını sanmıyorum.

1 Beğeni

Jack Sparrow’suz bir Karayip Korsanları filmi nasıl olur bilemem ama tutup da evreni sıfırlamanın doğru olmadığını düşünüyorum. İyi düşünülmüş bir hamleden ziyade “yav acaba biz bu eski seriden nasıl kurtuluruz?” sorusunun cevabı gibi geliyor bana tüm bu curcuna.
Devam filmi için farklı karakterlerle yeni bir senaryo yazılabilir, kademeli bir geçiş yapılabilir düşüncesindeyim şahsen, ki hikaye anlatımı için de doğru olan bu olurdu.
Yine de bekleyip göreceğiz.

Ben karayıp korsanlarının koyubir hayranıolarak benim görüşüm bence filimi çocuk filmi yapacaklar jacksz yapamzlar zaten insanlar filmi Jack için izliyor sonra diyorlar neden bizim film tutmadı umarım film gişede başarı yakalayamaz ve filmi yayından kaldırırlar

1 Beğeni