Kargoya Zam Yolda: Fiyatlar Yüzde 40 Oranında Artacak

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/yasam/kargo-fiyatlarina-yuzde-40-oraninda-zam-geliyor/

image

Kargo fiyatları %40 oranında zamlanabilir. Son olarak bu yılın başlarında neredeyse %100’e yakın bir fiyat artırımına giden firmalar, artan e-ticaret hacmi nedeniyle yeni bir zam ile gelebilirler. Özellikle ekim ve kasım aylarında yapılan fırsat indirimleri ile e-ticaret sitelerinde yapılan alışverişler gittikçe artmaya başladı. Doların gitgide artıyor olması da, kullanıcıları daha sonrasında alacaklarını bu fiyata bulamazlar… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Bugüne kadar sizlere o kadar kaliteli hizmeti neredeyse bedava verdiler. Bir yüzde kırkı çok mu görüyorsunuz? Şu dolar da olmasa. Ohhmmmm!!! :slight_smile:

meditasyon.gif

Sepetim ve ben

images (3)

3 Beğeni

Kitap fiyatları da artıyor zaten. Oradan kargo fiyatları birbirini denkler :roll_eyes:

Geçen Dune serisi 223 TL tutuyordu almadım. Şimdi yeniden hesapladım 284 TL tutuyor :weary:

1 Beğeni

Mutlu değilim Melih. Hiç mutlu değilim. Mutluluğumun değer kaybını ölçebilir misin Tüik?

3 Beğeni

Valla artık @magicalbronze 'un hunili bir emoji getirme vakti geldi :thinking:

Mutluluğunun değer kaybı yok aksine, bu yılın son çeyreğinde mutluluğunda %3 büyüme var :smirk:

2 Beğeni

Olsun biz hep kargo bedava alıyoruz. :stuck_out_tongue:

8 Beğeni