Kartela: Karanlığın İçindeki Renkler

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Kartela: Karanlığın İçindeki Renkler – Kayıp Rıhtım

Kartela incelemesi yayında. Kayıp Rıhtım yolcularının kalemine aşina olduğu Ezgi Özbek Şenel, demir almadan da geminizi yüzdürebileceğinizin kanıtı. Rıhtım’dan Kartela’ya ulaşan nehir yolu Aylık Öykü Seçkisi’nde biriktirdiği yirmi hikâyelik yolculuğunun rotası, kırılma noktam dediği Tuna Nehrine Öyküler adlı yarışmayla değişti. Yarışmanın başarılı bulanan ilk on öyküsünden biri, Şenel’in imzasını taşıyordu. Öykülerini, okuyucularının elinde dinlenmeye bırakıp… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Çok güzel bir inceleme yazısı olmuş. İnce ince her cümlesini dikkatle okuduğunuz anlaşılıyor. Böylesi güzel bir çalışmaya hakkını veren başarılı yazınız için sizi tebrik ederim. :blue_heart:

2 Beğeni

Sevgili Gaye hayal edebileceğimin ötesinde özenle hazırladığın bu inceleme için çok teşekkür ederim. Gerçekten düşlediğim ve kendimce kurguya gizlediğim birçok detayı yakalaman da beni ekstra mutlu etti. İlhamın bol kalemin daim olsun @gayekcelik :slight_smile:

2 Beğeni

Ezgiciğim, Kartela ve Kartela’nın insanları ile bizi tanıştırdığın için ben teşekkür ederim. Çok güzel detaylar, çok başarılı cümleler var.
Birlikte bolca kalem sallayacağımız günlere, sevgiyle :revolving_hearts:

2 Beğeni