Katilbot Günlükleri'nin 3. Kitabı Raflarda

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/katilbot-gunlukleri-3-martha-wells/

Katilbot Günlükleri’nin üçüncü kitabı olan Kaçak Protokol, İthaki Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Katilbot Günlükleri neden tek kitap veya iki kitap olarak çıkmadı? Orijinali de bu şekilde 130-140 syf halinde mi basıldı?

Orijinal haline göre gitmişler.

1 Beğeni

İlk dört kitabı novella şeklinde yazdı Martha Wells. Seneye çıkacak olan beşinci kitabını ise roman türünde yazıyor. Yani daha uzun bir kitapla seriyi sonlandırma planı mevcut.

2 Beğeni

Son kitap 352 sayfaymış goodreads’a güvenilebilirse Mayıs 2020 de çıkacakmış. Muhtemen son kitap çıkmadan ilk dördü türkçeye çevrilmiş olacak. Ithakinin mutlu ettiği serilerden biri oldu.

4 Beğeni

Katılıyorum. Son kitap da seneye bu günlerde çıkar muhtemelen. Çünkü Cihan Karamancı… Ve onun sayesinde gözüm kapalı alırım.

4 Beğeni

O zaman denecek bir şey yok tabi ki. Kitapları almaya devam edeceğiz

2 Beğeni

İlk iki kitap hikaye anlamında beni pek tatmin etmemişti. Umarım devamı iyidir ve iyi bir sonla noktalanır yoksa ensemdeki soketi diğeriyle kendi elimle değiştireceğim. Sıkıldım gidip biraz medya seyredeyim. :smiley:

Doğrusu ben henüz okumaya başlamadım. Serinin bitmesini bekleyeceğim.

Dördüncü kitap ne zaman yayımlanacak, haberi olan var mı?