"Kayıp Rıhtım 10. Yıl Buluşması"na Davetlisiniz!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/kayip-rihtim/kayip-rihtim-10-yil-bulusmasina-davetlisiniz/

Kayıp Rıhtım platformunun 10. yılı için düzenlenen buluşma etkinliğine herkesi bekliyoruz! (DEVAMI…)

9 Beğeni

Leziz bir gün olacak.

Forumlarımızda olup da gelen var mı? Meraklar içerisindeyiz :krs:

8 Beğeni

Bir terslik çıkmazsa orada olacağım :sunglasses:

4 Beğeni

Ben gelebilirim ama yabancı kalmaktan çekiniyorum.

5 Beğeni

Çekinme, gel ve kendini muhabbetin içine at :slight_smile:

2 Beğeni

Kimse ama kimse yalnız kalmaktan korkmasın :slight_smile: Kayıp Rıhtım’da kaybolan hiçbir yolcu yalnız değildir. Birlikte kaybolduğunuz tüm o insanlar tam tersine sizi beklemektedir.

Harika olacak ^^

7 Beğeni

Adana buluşması olmaz mı? :smile:

1 Beğeni

Gelmeyi çok isterdim :frowning: İçim içimi yiyor. Oradan kitap almışlığım var; gitsem hemen bulurum hani :frowning: Kendimce çılgınlık yapıp, İstanbul’a küçük bir kaçamak yapasım var :frowning: Ama nasıl!?

Oraya gideceklere ricamdır, biz gelemeyenler adına da doya doya eğlenin.

4 Beğeni

Oraya giden birey olarak –oraya gittiğimde– bu durumun altına çılgınlar gibi eğlendiğimiz, yarınlar olmayacakmış gibi güzel vakit geçirdiğimiz fotoğrafları atayım mı abi, ister misin, dayanabilir mi yüreğin? :krs:

Önemli not: Keşke gelsen de bu kıskandırmaçlar ve çatlatmaçlar hiç yaşanmasa :’(

2 Beğeni

Belki bazı sürprizlerimiz de vardır. Hala mı gelmiyoruz? :face_with_monocle:

13 Beğeni

İstanbul’da olsam gelmek isterdim. İyi eğlenceler sizlere. :slight_smile:

Tüm etkinlikler de İstanbul’da yapılıyor zaten. :expressionless:

3 Beğeni

Güzel bir gün olacak gerçekten de. Yabancılık çekmekten çekinenler hiç çekinmesin. Söyleyeceklerim bu kadar.

9 Beğeni

Gidecek arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler :slight_smile:

3 Beğeni

İşlerin buraya geleceğini hiç tahmin etmemiştim. 10 yıl kulağa biraz fazla geliyor.

Buluşmaya gelin. Bu kadar harika insanı bi arada başka yerde bulamazsınız.

9 Beğeni

Kendi yazdıklarımı okudum da… Amma dramaya bağlamışım, ha! :face_with_hand_over_mouth:

Gırgırına, herkesin üzgün suratla çektirdikleri topluca bir fotoğraf fena olmaz aslında :smiley:

Kıskançlık, mıskançlık yok. Gidenler eğlensinler. Eğer eğlenmezseler kabahat olur :slight_smile:

@maviadige, Etkinlikler, İstanbul’un kimseye kaptırmadığı bir özellik. Yapacak bir şey yok. :man_shrugging:

7 Beğeni

Güzel şeyler yine hep İstanbul’da olmaya devam ediyor =(

İzmir ayağı da olur bu işin. O konuda sıkıntı olmaz :krs:

3 Beğeni

Bilemiyorum artık geçen buluşmada rozetler vardı. Şimdi oyuncak bebek falan dağıtılıyor. Bir sonrakinde daha büyük, daha civcivli, daha spesiyal hediyeler isterim ben.

Bu buluşmada rozet olmayacağını kim söyledi? :krs:

16 Beğeni

@magicalbronze bey sizden bir kavanoz dolusu yeşil zeytin bekliyorum ben, hala gelmedi. Gün geçtikçe üstüne faiz biniyor.

2 Beğeni