Kayıp Rıhtım 11 Yaşında!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/kayip-rihtim/kayip-rihtim-11-yasinda/

Kayıp Rıhtım dolu dolu bir yılın ardından yeni yaşına adım attı. 11. yaş günümüze hoş geldiniz!
(DEVAMI…)

34 Beğeni

Böyle kuru kuru olmaz ki 11. Yaş günü :grin:

3 Beğeni

Kar, yağmur yok mu sizin orada :slight_smile: 30 dakika çık dışarı dolaş, kutlamayı “yaş” yap. :slight_smile:

3 Beğeni

Yağmır var biraz şimdi ıslandım geldim. :grin: Kar dibimizdeki bozdağa yağıyor biz soğunu çekeriz totomuz donuyor. Karı göremiyoruz hiç :joy:

2 Beğeni

İyi ki varsın, Rıhtım :smiling_face_with_three_hearts:

8 Beğeni

Nice yıllara Rıhtım. :hugs: :heart_eyes:

4 Beğeni

Ne ara 11 olduk yav? Ben daha foruma yeni üye olmuştum, site kurulalı sadece 1.5 sene geçmişti. Aylık Öykü Seçkisi henüz ikinci sayısındaydı. Acaba ben de yazsam yayınlanır mı diye düşünüyordum. Ne ara 11 olduk??

Eline sağlık Onur, yine kelimelere dans ettirmişsin. Nice yıllara Rıhtım :slight_smile:

7 Beğeni

Böyle özel bir birlikteliğin içinde olmak harika bir duygu! Emeği geçen, bu sayfalarda vakit geçiren herkese binlerce teşekkürler! İyi ki varsın Kayıp Rıhtım!

3 Beğeni

Ben biraz geç keşfettim burayı ama olsun. Yeni yaşınız kutlu olsun :v:

2 Beğeni

Nice yıllara. :tada:

2 Beğeni

Nice rıhtımlı yıllara.:sparkles:

2 Beğeni
  1. Yıl Kutlaması’na gelemediğim için üzülürken 11 de bitti. Bi ihtimal 12. Yıl’ı kutlamak ümidindeyim :smiley:
2 Beğeni

Kutlu olsun :slight_smile: Umarım daha fazla edebiyatsever sitenizi tanır ve paylaşımda bulunur.

2 Beğeni

Nice yıllara. :relieved:

2 Beğeni

Bu rıhtıma demir atmam 1 yıl olmamıştır herhalde, oysa 7 yıla yakın rıhtım açıklarında dolanıp durdum. Rıhtım sürekli “hey yolcu burası çok güzel gelsene” deyip durdu ben ise yıllarca kulak vermedim. Şimdiyse ben de kayboldum kendim gibileri bulduğum yerde. İyi ki varsın Kayıp Rıhtım :heart_eyes:

4 Beğeni

Bundan uzun uzun zaman önce yolum Rıhtım’a düştüğünde yorgundum. Kalabalık ve şen bir kasabanın ortasında kendimi yalnız hissetmiştim. Herkesin yaz, güz, bahar, kış şenliklerinin birini kutladığı sıralardı. Hancı göz ucuyla bana bakıp selam vermiş ben de kuytu köşelerin birinde bir saldalye çekmiştim kendime. O gün bu gündür buralardayım. Kâh sessiz kâh konuşkan.

Nice 11 yıllar dilerim Rıhtım ailesine.

8 Beğeni

Çen 11 yaçına mı giğğdin çen!

1. yaşımıza özel 11 kurbanla tanrıları memnun edeceğimiz özel gecemize hepinizi bekliyoruz :slight_smile:
Özet

9 derken 10 olmuş sahi.

6 Beğeni