Kayıp Rıhtım 11 Yaşında!

(Onur Selamet) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/kayip-rihtim/kayip-rihtim-11-yasinda/

Kayıp Rıhtım dolu dolu bir yılın ardından yeni yaşına adım attı. 11. yaş günümüze hoş geldiniz!
(DEVAMI…)

(kimyager_ferhat gürdoğan) #2

Böyle kuru kuru olmaz ki 11. Yaş günü :grin:

Kar, yağmur yok mu sizin orada :slight_smile: 30 dakika çık dışarı dolaş, kutlamayı “yaş” yap. :slight_smile:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #4

Yağmır var biraz şimdi ıslandım geldim. :grin: Kar dibimizdeki bozdağa yağıyor biz soğunu çekeriz totomuz donuyor. Karı göremiyoruz hiç :joy:

(Cemalettin Sipahioğlu) #5

İyi ki varsın, Rıhtım :smiling_face_with_three_hearts:

Nice yıllara Rıhtım. :hugs: :heart_eyes:

(M. Ihsan Tatari) #7

Ne ara 11 olduk yav? Ben daha foruma yeni üye olmuştum, site kurulalı sadece 1.5 sene geçmişti. Aylık Öykü Seçkisi henüz ikinci sayısındaydı. Acaba ben de yazsam yayınlanır mı diye düşünüyordum. Ne ara 11 olduk??

Eline sağlık Onur, yine kelimelere dans ettirmişsin. Nice yıllara Rıhtım :slight_smile:

(Ufuk ) #8

Böyle özel bir birlikteliğin içinde olmak harika bir duygu! Emeği geçen, bu sayfalarda vakit geçiren herkese binlerce teşekkürler! İyi ki varsın Kayıp Rıhtım!

(Tansel Diplikaya) #9

Ben biraz geç keşfettim burayı ama olsun. Yeni yaşınız kutlu olsun :v:

(Gülçin Akın) #10

Nice yıllara. :tada:

Nice rıhtımlı yıllara.:sparkles:

1. Yıl Kutlaması’na gelemediğim için üzülürken 11 de bitti. Bi ihtimal 12. Yıl’ı kutlamak ümidindeyim :smiley:

Kutlu olsun :slight_smile: Umarım daha fazla edebiyatsever sitenizi tanır ve paylaşımda bulunur.

Nice yıllara. :relieved:

Bu rıhtıma demir atmam 1 yıl olmamıştır herhalde, oysa 7 yıla yakın rıhtım açıklarında dolanıp durdum. Rıhtım sürekli “hey yolcu burası çok güzel gelsene” deyip durdu ben ise yıllarca kulak vermedim. Şimdiyse ben de kayboldum kendim gibileri bulduğum yerde. İyi ki varsın Kayıp Rıhtım :heart_eyes:

(Hiçliğin bekçisi…) #16

Bundan uzun uzun zaman önce yolum Rıhtım’a düştüğünde yorgundum. Kalabalık ve şen bir kasabanın ortasında kendimi yalnız hissetmiştim. Herkesin yaz, güz, bahar, kış şenliklerinin birini kutladığı sıralardı. Hancı göz ucuyla bana bakıp selam vermiş ben de kuytu köşelerin birinde bir saldalye çekmiştim kendime. O gün bu gündür buralardayım. Kâh sessiz kâh konuşkan.

Nice 11 yıllar dilerim Rıhtım ailesine.

(Hazal Çamur) #17

Çen 11 yaçına mı giğğdin çen!

1. yaşımıza özel 11 kurbanla tanrıları memnun edeceğimiz özel gecemize hepinizi bekliyoruz :slight_smile:
Özet

9 derken 10 olmuş sahi.