Kayıp Rıhtım Forum Yeni Güncelleme - Tepki Emojileri

Mobil sürümde emojilerin kullanımı biraz zor olmuş. Kalp ile beğenmek çok basit ve kolaydı.

Güzel bir yenilik olmuş aslında. Sanırım en çok ‘‘gülme’’ ve ‘‘ağlama’’ emojisi ile tepki veririm. Beni güldüren sizler ve beni ağlatan kitap fiyatlarına karşı. :joy:

Merhaba kolay gelsin hayırlı işler.
Şu tepkiyi emoji yapabilir miyiz. :slight_smile: :grinning_face_with_smiling_eyes:

5 Beğeni

Evet, özellikle dün akşam Trendyol link mesajlarını takip ettim anlamında beğenmeye çalışırken kriz geçirdim. :joy:

Mobilde de kalbe basınca direkt beğense, sadece üzerine basılı tutulduğunda diğerleri çıksa daha iyi olur sanki. :thinking:

5 Beğeni

Zaten öyle. :thinking:

2 Beğeni

Bende basınca direkt hepsini gösteriyor ama bazen direkt kalp atıyor. Mesela bu mesaja direkt kalp attı ama üstteki mesaja basınca seçenekleri gösterdi.

1 Beğeni

Hemen dokunup çekince olmuyor. Fazla ağır kanlı basmayın arkadaşlar. :sweat_smile:

Risk budur. (20 karakter)

Asıl risk budur. :buyucu:

Asla şaşırtmamanızı da ayrı seviyoruz @Agape

1 Beğeni

:slight_smile:
Bence Kullanıcı adı ve sonrasında yazanlar uyumlu oldu böylece.

Riskbudur - Özgür ama aslında değil

3 Beğeni

Cadılar cadılık yapar. Bizde şaşırtma olmaz. Yaparız olur. :buyucu:

2 Beğeni

Twitter bile vazgeçti, kalp yeterliydi aslında. :pleading_face:

3 Beğeni

dün gece forumda gezerken uyku sersemi bir halde bir arkadaşımızın gönderisine kızgın surat ( :rage: ) emojisi atmışım geri almaya çalıştım ama alamadım sanırım geri alınmıyor :slight_smile:

Kızgın Surat emojisini bıraktıktan sonra kızgın surat emojisinin geldiği kalbe tekrar tıklayıp açılan yerde yeniden kızgın surata tıklarsanız emojiyi geri almış olursunuz, efenim. Facebook ve Twitter mantığı.

Ben mobilde tek dokunuşta kalp atma olayını hala beceremiyorum. Hızlı dokunsam tepki vermiyor. Yavaş dokunsam hepsini açıyor.

2 Beğeni

Belli bir süreyi geçince(sanırım 5 dk gibi bir şey) kalp attığın bir gönderiden kalbini çekemezsin ve değiştiremezsin hocam.(Diğer emojiler içinde geçerli aynı durum artık)

@Srbs kalp simgesinin üstüne elinle basılı tutulunca istediğin emojiyi seçebiliyorsun. Zorlanmadım hiç şimdiye kadar.

2 Beğeni

İnanıyorum. Zamanla başaracaksın. :buyucu:

2 Beğeni

Arkadaşlar şöyle, mobilde normal olarak site biraz daha geç tepki veriyor. Her türlü işlemi bilgisayardan daha kolay yapıyoruz. Bu sitenin hatasından ziyade mobilin çalışma mantığından.
Kalbe basılı tutunca açılıyor emojiler ama takılarak açılıyor.
Ben de direk tek tıklamayla beğenme var, onu yapmak istiyorum, ancak bir iki becerdim onu, sonrasında tek tıklamayla kalp verme / beğenme yapamadım.

Not: Bu kadar uzun yazınca sanki büyük dertmiş gibi gözüktü. Oysa hayatta ne dertlerimiz var :slight_smile:

1 Beğeni

Bende tek tıklamayla tepki listesi açılıyor. Direkt beğenmiyor. Sizde de öyle olmalı. Basılı tutmayın.

1 Beğeni