Kayıp Rıhtım Forumuna Hoş Geldiniz!

Yorum için biraz geç kaldım ama gerçekten cesaret isteyen bir atılım olmuş. Tema biraz karışık geldi fakat zamanla alışırım. Aslında daha erken giriş yapacaktım ama “yeaağğ bozdu” havalarına girdim. Şimdi düşününce yeniden başlamak içimi ferahlattı.

(Fatih Kerem ) #26

Forum’un stili değiştikten sonra nedense önceden açtığım hesaba girememiştim. Şimdiyse direk ana siteden girmeye çalışınca girmeyi başardım. kayiprihtim.org/forum -şuan bağlandığım- ve forum.kayiprihtim’da HuJouren diye iki tane hesabım oldu. Ne kadar öbür hesapla nickim aynı da olsa oradan foruma yazdıklarımın bu hesaptan ayrı olması üzücü oldu açıkçası. Aslında var mı yok mu bilmiyorum ama şu arka plandaki beyaz temayı kendi istediğimiz bir temayla değişitirme gibi bir seçenek var mı? Sitenin hiç bir işlevine veya başka kullanıcıları etkilemeyecek şekilde olandan bahsediyorum.

(Ayhan Gazi) #27

Güzel olmuş, sevdim sistemi.

(Caner) #28

Hoş bulduk. Yeni gelenler gelsin toplaşalım şöyle :v:

(Cihan) #29

Hooşş bulduk efenim. Saygılar, sevgiler herkese.

(tuna) #30

Herkese Merhaba
Bende yeni katıldım aranıza

(Mael isain moridin, mia allantir! ) #31

Hoşgeldin :raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed:

(Pencereler ve gelincikler kutsalımdır.) #32

Keşif turlarındayım. Minderime yer arıyorum. Yel alan bir yer olmasin yeter. Bir de siteyi kuşbakışı görürse tadindan yenmez. Selamlar.