Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

(Aysen Canberg) #82

Harika bir fikir… Kitap seçimleride muhteşem… Fakat isteğim diğer kitap kulübleri gibi yarım kalmaması… Oyumu kullandım, şimdiden ilk kitabı sabırsızlıkla bekliyorum. Herkese iyi okumalar:blush:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #83

Günaydın.Eeee ne zaman başlıyoruz Kanını Satan Adam’a. :grin::grin::grin: :tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::confetti_ball::electric_plug::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::dancer:t4::dancer:t4::tada::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::+1:t6::books::books::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::coffee:️:tada::confetti_ball::coffee:️:tada::coffee:️:sparkles::sparkles::dizzy::dizzy::dizzy:

Edit:Fark kapanmış.Üstüne fark atmışız ya :smile::clap:t6::clap:t6::clap:t6:

(Burak Mermer) #84

Buradan Orwell’a, Canıgüz’e, Hasan Ali Toptaş’a ve hatta Sema Kaygusuz’a oy veren arkadaşlara sesleniyorum. Durum ortada, sizin oy verdiğiniz adayların seçilme ihtimali neredeyse yok. Gelin birlik olup İngiliz bilimkurgu edebiyatına karşı duralım, bir seçimi de İngilizler kaybetsin. Ayrıca bakın Kitapyurdu’nda İşte İnsan için ne demiş birisi:

(Pilav Ye, Kadınlara İnan) #85

Bizim oy verdiklerimiz sahte muhalefet zaten, her şey önceden ayarlanmış. Sisteme olan inancımı yitirip çözümün ise pasif direnişte olduğuna inanmaya başlıyorum…

(Cem) #86

Şahsen Kitapyurdu’ndaki yorumlarda yapılan analizlerin yanlış çıktığını görmedim.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #87

Kanını Satan Adam’ın kanları geldi beyler bayanlar.Hep destek tam destek.Bir kan bir hayat.Haydi son destekler nasıl olsa aldık.Farkı açalım. :grin:

Ankette İşte İnsan önde görünüyor. Yanlış bir yere mi bakıyorum :thinking:

Valla o yorumu ben yaptım ve yorumumun arkasındayım. Çok şey anlatıyor da ben kaçırdıysam buradan yorumları okur, ona göre tekrar okumayı düşünürüm.

(Ahmet Hakan) #90

Oyumu Orwell’e vermiştim ama kazanamayacağı belli olunca değiştirme kararı aldım. Kanını satan adama bir oy da benden. İşte İnsan’ın destekçileri çok pasif kalıyorlar, kararsızları ikna edemiyorlar.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #91

Oyuna gelme sitemsel hata sen Kanını Satan Adam’a tıkladığından eminsen sıkıntı yok. :+1:t6:

(Cem) #92

Anket sonucuna göre Jaguar Kitap krizi rahat atlatabilir. :stuck_out_tongue:

(Hazal Çamur) #93

İşte İnsan 'da liderlik vasfı yok bir kere.

Olumlu noktalara odaklanalım: Her kitabın kendi başına ayrı birer kitap kulübü oluşturacak kadar oy alması, çok sevindirici. Kabul edilebilir, beklediğimiz kayıplara rağmen yüksek bir katılım oranı olacak sanırım.

(Tugay Tokar) #95

Arkadaşlar İşte İnsana yüklenir misiniz? Saatlerdir elinden liderliği bırakmıyor. Son saniyelerde durum değişirse ankete olan güvenim sarsılır.Bu arada ne zaman sonuçlanıcak. Gerçek seçimler ne zaman yansır. Neyse İzmir gelsin :sweat:

(Duygu) #96

İşte İnsan hiç ilgimi çekmedi. Diğerlerinden biri seçilirse memnuniyetle takip ederim yorumları.

(Alican Doğan) #97

Aradaki makas kapandı gibi 3 kişilik fark var. Kanını Satan Adam’a yüklenelim.

(Cem) #98

Yu Hua’nın birinci sıraya gelmesini bekliyoruz.

Şaka maka bu akşam bitirebiliriz. Çok uzatmaya gerek yok.

(Tugay Tokar) #99

Anketin sahibi tam olarak kimse işte insanı biri geçmeden kapatabilir. Sağolun :joy:

Oyumu değiştirip Kanını Satan Adam’a verdim. Forumda din ile ilgili tartışmak istemediğime karar verdim.

(Lecter) #101

Çin edebiyatının yükselişi, kazananın açıklanmasıyla birlikte yeni denizlere yelken açabiliriz.