Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Buradan Orwell’a, Canıgüz’e, Hasan Ali Toptaş’a ve hatta Sema Kaygusuz’a oy veren arkadaşlara sesleniyorum. Durum ortada, sizin oy verdiğiniz adayların seçilme ihtimali neredeyse yok. Gelin birlik olup İngiliz bilimkurgu edebiyatına karşı duralım, bir seçimi de İngilizler kaybetsin. Ayrıca bakın Kitapyurdu’nda İşte İnsan için ne demiş birisi:

10 Beğeni

Bizim oy verdiklerimiz sahte muhalefet zaten, her şey önceden ayarlanmış. Sisteme olan inancımı yitirip çözümün ise pasif direnişte olduğuna inanmaya başlıyorum…

9 Beğeni

Şahsen Kitapyurdu’ndaki yorumlarda yapılan analizlerin yanlış çıktığını görmedim.

6 Beğeni

Kanını Satan Adam’ın kanları geldi beyler bayanlar.Hep destek tam destek.Bir kan bir hayat.Haydi son destekler nasıl olsa aldık.Farkı açalım. :grin:

15 Beğeni

Ankette İşte İnsan önde görünüyor. Yanlış bir yere mi bakıyorum :thinking:

3 Beğeni

Valla o yorumu ben yaptım ve yorumumun arkasındayım. Çok şey anlatıyor da ben kaçırdıysam buradan yorumları okur, ona göre tekrar okumayı düşünürüm.

2 Beğeni

Oyumu Orwell’e vermiştim ama kazanamayacağı belli olunca değiştirme kararı aldım. Kanını satan adama bir oy da benden. İşte İnsan’ın destekçileri çok pasif kalıyorlar, kararsızları ikna edemiyorlar.

7 Beğeni

Oyuna gelme sitemsel hata sen Kanını Satan Adam’a tıkladığından eminsen sıkıntı yok. :+1:t6:

5 Beğeni

Anket sonucuna göre Jaguar Kitap krizi rahat atlatabilir. :stuck_out_tongue:

8 Beğeni

İşte İnsan 'da liderlik vasfı yok bir kere.

12 Beğeni

Olumlu noktalara odaklanalım: Her kitabın kendi başına ayrı birer kitap kulübü oluşturacak kadar oy alması, çok sevindirici. Kabul edilebilir, beklediğimiz kayıplara rağmen yüksek bir katılım oranı olacak sanırım.

14 Beğeni

Arkadaşlar İşte İnsana yüklenir misiniz? Saatlerdir elinden liderliği bırakmıyor. Son saniyelerde durum değişirse ankete olan güvenim sarsılır.Bu arada ne zaman sonuçlanıcak. Gerçek seçimler ne zaman yansır. Neyse İzmir gelsin :sweat:

7 Beğeni

İşte İnsan hiç ilgimi çekmedi. Diğerlerinden biri seçilirse memnuniyetle takip ederim yorumları.

7 Beğeni

Aradaki makas kapandı gibi 3 kişilik fark var. Kanını Satan Adam’a yüklenelim.

7 Beğeni

Yu Hua’nın birinci sıraya gelmesini bekliyoruz.

Şaka maka bu akşam bitirebiliriz. Çok uzatmaya gerek yok.

10 Beğeni

Anketin sahibi tam olarak kimse işte insanı biri geçmeden kapatabilir. Sağolun :joy:

4 Beğeni

Oyumu değiştirip Kanını Satan Adam’a verdim. Forumda din ile ilgili tartışmak istemediğime karar verdim.

6 Beğeni

Çin edebiyatının yükselişi, kazananın açıklanmasıyla birlikte yeni denizlere yelken açabiliriz.

3 Beğeni

Arkadaşlar saat 21:30 gibi Kanını Satan Adam’ın balkon konuşması vardır. Yer İzmir Gündoğdu Meydanı.Katılımlarınızı bekliyoruz.Diğer kitaplara oy veren arkadaşlar sizde gelin.Hepimizin kitabı :+1:t6::books::sunglasses:

9 Beğeni

Çok güzel bir başlangıç olmuş bu. Çin edebiyatıyla bu sayede tanışmayı ümit ediyorum.

9 Beğeni