Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Kitap kötü çıkarsa lobisini yapanlar olarak ağır linç yiyebiliriz. ^^

11 Beğeni

İşte insan çıkarsa buralarda kan görüyorum, vahşet görüyorum.

11 Beğeni

Yu Hua’nın Yaşamak adlı kitabı beni çok etkilemişti. Hem Çin tarihinde önemli bir dönemi hem de bir adamın kişisel tarihini okurken içim parçalandı. O kitapta kanını satan bir adamdan bahsedilmişti. Belki de bu kitap o adamın hikayesi.

Ben Yu Hua’ya, çevirmen Erdem Kurtuldu’ya ve en çok da Jaguar Kitap’a kefilim.

13 Beğeni

Ne münasebet ? Kapı gibi dış güçler varken biz sadece kandırılmış olabiliriz :slight_smile:

9 Beğeni

Ay bağlantılı olabilir mi? Çünkü lütfen olsun :heart_eyes:

(Yaşamak 'ı öne çekeyim )

5 Beğeni

İşte İnsan’cılar iyi bir teklif yaparsa oyumu değiştirebilirim. :laughing:

6 Beğeni

Aman aman aman nerelere geldik. 30-40 dk yoktum dengeler değişmiş :smile: Yapmayın etmeyin gelin Çin edebiyatına giriş yapalım :smile:

6 Beğeni

İşte insan diyenlerin kitabını ben alıcam.(sadece kandırmaya çalışıyorum)

2 Beğeni

Anket ne zaman bitecek?

1 Beğeni

ha ha ha
ben de aynı teklifi kanını satan adamcılardan istemek için gelmiştim, kaybetmek o kadar da kötü değil mi aslında ne :thinking::thinking:

6 Beğeni

Muhtemelen bu akşam bitiririz.

5 Beğeni

Bize gelen sonuçlarla AA’nın verdiği sonuçlar farklı.

12 Beğeni

Hayırlı olsun efenim

2 Beğeni

Bu gece 00:00 son yapalım. Artık kim kazanırsa.

7 Beğeni

İşte İnsan’ı algı operasyonu için yüksekten başlatanlardan hesap sormayacak mıyız?

9 Beğeni

Ödemeyi kimden alacağız. Kanını Satan Adam’ı o kadar övdük göğe çıkardık. Telefon su yakmıyor şarz parası isterim.

12 Beğeni

Övenlerden biri bir siteyle konuşsun da toplu alalım indirim yapsınlar :smiley:

4 Beğeni

Ankete böyle yoğun bir katılım beklemiyordum, sevindirdi beni bu. Yu Hua baya fark atmış olsa da reklamını yapanlar ter dökmeye başladılar sanırım. Kötü çıktığı takdirde ilk Rıhtım isyanını çıkarmış olacağız. Meydanda giyotinler hazır.

12 Beğeni

Çok ağır bir yükün altına girdik… Korkuyorum valla.

Ancak iyi yerden güvence geldi. :smiley:

15 Beğeni

Şimdi o kitapta bahsedilen bir karakterin bundaki ana karakter olabileceğini ima ettiği için muhtemelen ben takıntıdan dolayı önce onu okuyacağım. :smiley: İki kitaplık iş çıkacak sanırım başıma ama böyle işe can kurban.

11 Beğeni