Kayıp Rıhtım Sunar: "Tüm Panayırların Heyulası" Öykü Antolojisi Çıktı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/tum-panayirlarin-heyulasi-kayip-rihtim-oyku-antolojisi/

image

Kayıp Rıhtım ilk matbu öykü antolojisi Tüm Panayırların Heyulası ile okurların karşısına çıkıyor. İthaki Yayınları tarafından yayımlanan kitap şu anda ön siparişte. 26 Ocak’tan sonra ise tüm kitapçılarda. Fantazi, bilimkurgu, korku, distopya, tuhaf kurgu ve polisiye türlerinde kaleme alınmış öyküleri bir araya getiren eseri Onur Selamet ve Özgürcan Uzunyaşa yayına hazırladı. Tüm Panayırların Heyulası tamamı… (DEVAMI…)

38 Beğeni

Ben tahmin etmiştim böyle bir şeyin geleceğini. Pangea kitaplığının ruhunu yansıtan güzel bir çalışma olmuş. Kapak görseli ve renk seçimi harika.

11 Beğeni

Hayırlı olsun. Sitemizin isminin daha çok insana ulaşması adına çok sevindim. Eminim öyküler de harikadır, lakin bu kitabın siteyle bağını anlamadım. Örneğin, derlemede bulunan yazarlar seçkimize katkı mı sağlamış?

7 Beğeni

Kayıp Rıhtım ile alakalı Onur Selamet var. Onun dışında bağlantısı var mı bilmiyorum

2 Beğeni

Elinize sağlık, böyle çalışmaların devamı gelmesi adına sorgusuz sualsiz almak istiyorum.

6 Beğeni

Yer alacak kadar iyi olmak isterdim, tüm kalem oynatanların eline sağlık. Kapak çizerinin de. :heart_eyes: Umarım güzel yerlere ulaşır seçki.

9 Beğeni

Bu sadece Seçki’ye bağlı matbu bir öykü antolojisi değil Bülent Bey. Kitapta eseri bulunan yazarların en az yarısı Kayıp Rıhtım ya da Kayıp Rıhtım Öykü Seçkisi’nden yolu geçmiş isimler. Ayrıca proje, tasarım ve uygulama olarak tamamen Kayıp Rıhtım’ın vizyonu doğrultusunda şekillendi.

Kısaca hazırlayan ekip Kayıp Rıhtım’dan ve sadece Öykü Seçkisi odaklı değil yani. Daha geniş bir kitleye hitap etmekte :krs:

19 Beğeni

Hayırlı olsun, ellerinize sağlık. Foruma destek olmak amacıyla alışveriş yeminimi bu kitap için bozacağım. :clap:

8 Beğeni

Ya şunu önceden duyursaydınız ya, mesela 1 hafta önce :sweat_smile: Sipariş vermezdim, bu kitabın çıkmasını beklerdim. Bana Kızılay yolu gözükecek yine anlaşıldı :joy:

7 Beğeni

Hayırlısı olsun, emeği geçenlerin ellerine sağlık. Forumumuza destek için ben de alıp okuyacağım :hanci: :tada:

7 Beğeni

Hayırlı olsun. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

6 Beğeni

O halde yolu açık olsun. En kısa zamanda kitaplığımızda yerini alacak. Emek verenlerin ellerine sağlık.

8 Beğeni

Çok ilgi çekici bir çalışma olmuş, en yakın zamanda edinip okuyacağım. :slightly_smiling_face:

Aslında Öykü Seçkisi’nin de seçkisi yapılıp, antoloji şeklinde bir çalışma olsa hiç fena olmaz bence. Bir değerlendirin isterseniz, eminim çok ilgi çeker. :slightly_smiling_face:

7 Beğeni

Sipariş verildi, bu projenin böyle büyümesini görmek güzel.

4 Beğeni

Hayırlı olsun. Alıcısı bol, okuyanı da keyifli olsun. :blush:

4 Beğeni

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık, merakla bekliyorum.

3 Beğeni

Kıvanç Bey haklıdır. Her ayın öykü seçkisinde en çok okunan öyküler ve yıldönüm temalı öyküler ile birlikte Kayıp Rıhtım Tema adıyla yayımlanır.

4 Beğeni

çok güzel bir haber, tasarım harika, içerikte çok iyidir eminim, edinmeye çalışacağım tebrik ederim :slight_smile:

4 Beğeni

Çok güzel duruyor. İlk fırsatta alacağım.

4 Beğeni

Hem öykü yazarlarının hem de Kayıp Rıhtım sitesi yayınlarında emeği geçenler adına sevindim :slight_smile: Yüksek bir sayıda okur kitlesine ulaşması ve beğenilmesi dileğimle, tebrikler hepinize :slight_smile:

5 Beğeni