Kayıp Rıhtım Yönetimiyle Röportaj #4 Anket

Asla bilemezsin :sweat_smile:

@Agape şeriatın kestiği parmak acımaz. Birinci çıkarsan o sorular sorulur. :sweat_smile:

1 Beğeni

Boşuna mı oy verenleri gizledim. :joy: Ben göremiyorum açıkçası oyları.

1 Beğeni

Görüyorsa kaptanlar görüyordur :smiley: Bu arada keşke açık oy kullanılsaydı. Kim kime oy verdi merak ettim :smiley:

1 Beğeni

Tam içim rahatladı derken @MelihAntepli :sweat_smile:

Bu arada oylamayı kazanırsanız, soruları kim soracak ?

1 Beğeni

Sen göremezsin ama BİR CADI görür. :buyucu:

@Ozgur cevaplamama hakkımı kullanırım. :sweat_smile:

@Erato Cadı prensipleri gereği iç ferahlatıcı programımız yoktur.

@Erato Ben sorarım! :smirk:

6 Beğeni

İsteyen herkes soru sorabiliyor.

4 Beğeni

Sjack kendisine soru sorcakmış. Hatta sorularını sorup cevaplamış bile. Bir de balkon konuşması yapacak diyorlar diyenler.

9 Beğeni

@SJack temsili konuşma :smiley:

11 Beğeni

Daha fazla gözünüze gözükmek istemem efendim. Gelmişim arsız arsız soru soruyorum, durum ortada. :man_facepalming:

@SJack dileyen herkes soru sorduğunda, işin içinden nasıl çıkacaksınız diye düşündüm. :sweat_smile:

E o zaman kimse oy kullanmazdı ki.

Ne güldüm ama, bir de altta ingilizce auto-generated altyazı vardı, prensibim kelimesine prince-eben diye yazmışlar :joy:

Anketi açan kendisi, sonuçlarına da katlanır :smiley:
@SJack siz çıkarsanız soruları kime yollayacağız ki?

1 Beğeni

Eh, 3 kişiye yaptık bu röportajı. Onlardan tecrübe edindik. O yüzden korkulacak bir şey yok. :joy:

@Rena @Agape olabilir.

4 Beğeni

Ben soruları siz hazırlıyorsunuz sanıyordum. Bunu da şimdi öğrenmem peki :sweat_smile:
Kurbağa olmadan kaçayım en iyisi.

1 Beğeni

-da ayrı olacak. :buyucu:

4 Beğeni

Soru sormayacağım ama anket görünce dayanamıyorum. Oyumu merak eden olursa, mavi boncuk kimdeyse oyumu ona verdim. :joy:

1 Beğeni

Hemen düzelttim efendim,saygılar. :pleading_face:

Ben kullanırdım valla :joy:

2 Beğeni

Kurbağaseverler iş başında galiba.

@Agape belki şunun kurbağa versiyonunu yapabilir. Cadılar hakkında bilgilendirici bir açıklama iyi olurdu. :joy:

Cadılar hakkında sesli kitap 5 dakika

1 Beğeni

Seçilirsem sizden gelecek sorulara vereceğim cevaplara bir örnek:

23 Beğeni

Yorum yapmayacağım. Bu vesileyle dinlediğim ilk sesli kitap filan olabilir. Birinci dakikasında daral geldi. Dördüncü dakikaya kadar zor dayandım. Demek ki video gibi sesli kitap da bana göre değilmiş. :buyucu:

2 Beğeni