Kayıp Ruhlar Bataklığı

Öykü Seçkisi’nde okumak için: https://oykuseckisi.com/kayip-ruhlar-batakligi/O çatı katına üç yıl önce bir pazar günü taşınmıştık. Haziran başıydı. Kitaplarımız, sekiz tahta raf, rafları tutturduğumuz iki uzun demir, mutfak ve banyo gereçlerini doldurduğumuz iki mukavva kutu, bir piknik tüpü, genişçe bir sünger yatak, iki sandalye ve içinde birkaç parça giysimizin olduğu büyükçe bir bavuldan ibaret eşyamız küçük bir pikaba rahat rahat sığmıştı.… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Gerçekten kaliteli ve bıraktığı etki bakımından güçlü bir öyküydü, belki de bu seçkinin en iyi öyküsüdür. Yeteneğinizin önünde şapka çıkarıyor, yazarlıkta daha da ilerlemenizi diliyorum.

1 Beğeni

Merhaba,
Bir öykü seçkisine ilk kez katılıyorum. Sizinle öyküler aracılığı ile buluştuğumuz için çok sevinçliyim. Öyküyü beğendiğiniz için de çok mutlu oldum. Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya gayret ediyorum.
Sevgiler.

1 Beğeni

Farklı bir işleyişi vardı, beğendim elinize sağlık :slight_smile:

“Kelimeler terk ederdi öyle zamanlarda beni. Aklım susardı. Çok iyi anlasam da Hakasça kavga edemezdim. Esasında hiçbir dilde edemezdim. Herhangi bir kavga anında bir devre kapanır, sistemim kilitlenir, içimde bir hayret büyürdü yalnızca. Birine aksi bir söz söylemek ondan vaz geçmekti benim nazarımda.”

ve bu paragraf benim için cümleleştiremediğim çok şey ifade etti.

1 Beğeni

@berserk
Paylaşımınız ve katkınız için çok teşekkür ederim.
Ortak olduğumuzun farkına varmak bana da çok iyi geliyor.
Sevgiler.

1 Beğeni