Kendimle Alakalı Bir Şey Danışmak İstiyorum :)

Öncelikle merhabalar;

Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Dedektif Sunay Kanmaz tarafımca oluşturulmuş hayali bir karakter, birçok yerde DedektifSunay kullanıcı adını kullanıyorum. Soracağım soru da bununla ilgili… Durmadan polisiye yazıp, Dedektif Sunay’ın maceralarını kaleme alsam da, bazen daha farklı hikayeler ve öyküler yazdığım oluyor (Genelde korku) Dedektif Sunay’ın maceraları dışında yazdığım hikayeleri de DedektifSunay kullanıcı adıyla paylaşmam kel alaka ya da abes durur mu?

2 Beğeni

Kurgusal karakter Dedektif Sunay polisiyelerinizin ana başlığı ve farklı öyküler biraz acayip durabilir.

Fakat onun için de size bir önerim var: Dedektif Sunay gibi bir karakter yaratır ve bağlantı kurarak geçiş yaparsanız daha anlamlı olur diye düşünüyorum.

Örneğin, korku öyküsü yazacaksanız, anlatıcıyı dedektif Sunay’ın bir arkadaşı olarak gösterip okurlarınıza o karakteri tanıtırsınız. Takibinde aynı kurgusal evrende geçeceği için bu karakter yadırganmaz. Bilinir ki Dedektif Sunay bir yerlerde bir şeyler yaşarken, bizde aynı şehrin farklı bir semtinde korkuyu tadarız. Tabii bu bir fikir, hem de tartışmaya açık bir fikir :slight_smile:

3 Beğeni

Bana da öyle geliyor. Sanırım en iyisi Dedektif Sunay hesabından ayrı daha kişisel bir hesap açmak. Yorumunuz için teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Aslında yazacağım diğer öykülerin Sunay ile bir bağlantısının olmasını istemiyorum. Korku diyerek tek bir örnek verdim ama korkunun dışında yazmış olduğum öykülerde var. Yorumunuz ve öneriniz için çok teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Yeni hesabı açtınız mı?

Öykülerinizi henüz okumadım, buna rağmen karakterin adı benim bile aklımda yer etti. Yeni hesabı açtığınızda bir yerine Dedektif Sunay Kanmaz’ın yaratıcısı bilgisini iliştirin derim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni