Kendinizi Hangi Kitap/Film/Dizi Karakterine Benzetiyorsunuz?

Merhaba.

Siz kendinizi hangi karaktere benzetiyor sunuz? Ve neden?

Ben kendimi Savaş ve Barış’tan Piyer’e, Notre Dame’ın Kamburu’ndan Pierre Gringoire’a, Hamlet’ten Hamlet’e, Ejderha Mızrağı’ndan Tanis ve Tassheloff’a, Drizzt Efsanesinden Drizzt’e ve Kralkatili Güncesinden Kvothe’a benzetiyorum.

Peki ya siz?

6 Beğeni

Geçen hafta bu filmi izlediğimde Frances’e çok benzediğimi düşünmüştüm.

5 Beğeni

Ben kendimi Hermione’e benzetiyorum. Çünkü onun gibiyim. :blush: Onu kendime yakın hissediyorum.

5 Beğeni

Düşündüğüm
darth vader

Gerçekte olan
pink panther

11 Beğeni

Ben Captain Marvel’ın erkek versiyonu olurdum birine benzeyecek olursam sanırım. :fist_right: :facepunch: :fist: :muscle: :weight_lifting_woman:

6 Beğeni

Tahmin etmekte çok zorlanacağınızı sanmıyorum ama yine de ipucu vereyim.

10 Beğeni

Hiçbirisine benzemiyorum ama düşünce tarzım Yüzüklerin Efendisi’nden Saruman ve Buz ve Ateşin Şarkısı’ndan Petyr Baelish ile neredeyse tamı tamına uyuşuyor.

4 Beğeni

Net olarak şu diyebileceğim bir karakter yok, karakterim ruh halime göre değişebiliyor. Kimi örnek vereceğimi bilmiyorum.

İçimde dinmeyen yalnızlık hissi Rei Kiriyama’ya benziyor sanırım, isyancı tarafım Boomcu Onur’a, uyumsuzluğum pişmanlıklarım geçmişi bir yerde bırakamayışım Akbaba’ya, sıcaklık arayan tarafım Ryan O’Reily’e… böyle gider.

Her karakterde kendimden bir şeyler bulabiliyorum eğer iyi yazılmışsa.

6 Beğeni

Sadece cinsiyetlerimiz farklı. Tüm ruhum ve bedenimle Oblomov’um.

Oblomov

13 Beğeni

Tip olarak kimseye benzemiyorum.

Karakter olaraksa uzun bir süre boyunca kendimi Percy Jackson’dan Nico di Angelo ile özdeşleştirdim. Atmosferden drama sentezleyen melankolik yapısı, yalnızlık çekmesi ve kin tutmasıyla neredeyse aynıydık.

Şimdilerde ise kime benzediğimi hiç düşünmedim. :thinking:

4 Beğeni

Herhangi bir karaktere benzemeye layık değilim.

1 Beğeni

images (49)

Bu kadar havalı olmasam da (jerry kadar havalıyımdır) death kadar kafa dengiyimdir (yaaaanii).

Olmak istediğim bir karakter daha koyayım buraya. Yennefer kalp.

7 Beğeni

Ben şu kırmızı üniformalılara benzerdim, bir varmışım bir yokmuşum. Neyse ki farklı bir gerçeklikte yaşamıyorum, hayatta kalamazdım.

redshirts-620x350

11 Beğeni

Kimse Thanosun haklı olduğuna inanmıyor. :((

7 Beğeni

İçimde bir yerde küçük bir Dalek var.
Özellikle saçma bir durumla karşılaşıp sinirlendiğimde elime tuvalet pompası alıp “Exterminate!” diye bağırasım geliyor, bunun hayalini kurarken sakinleşiyorum.
s-l300

7 Beğeni

Ceza inanıyor olabilir. :slight_smile: Suspus şarkısında Megatronun haklı olduğunu söylemişti.

4 Beğeni

Tüüh megatronun tüm planlarını bilmiyorum. Sadece kötü tarafta olduğunu… Thanos gibi olduğunu düşünürsem bu gönderme beni rap dinlemeye ısındırdı diyebilirim. :smiley:

4 Beğeni

Ben Lily Aldrin’e benziyorum karakter olarak hem kendime çok yakın hissediyorum hem de arkadaşlarım da çok benzetiyor. Ayrıca kendimi Ay Savaşçısı’ndaki Usagi’ye de benzetiyorum. :smiley:
Görünüş olarak turuncu saçlı olduğum zamanlarda Merida’ya benzetirlerdi. :smiley:

3 Beğeni

Aynen bu hayatta kime yaranabilirsin ki. Başka çözüm bulsalar thanos oturup dinler ama yok çözüm de sunmuyorlar sadece çözümün bu olmadığını savunuyorlar. Thanos da niye düşünüyorsa evreni gitsin hayatını yaşasın.

4 Beğeni

:smiley: Nihai çözüm istemiyorlar. Aynı şey gibi süper kahramanlar olmasaydı kötü adamlar da olmazdı. (Aynı olmasa da aklıma geldi.:d)

4 Beğeni