Kill Bill 3, Quentin Tarantino'nun Son Filmi Olabilir

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/kill-bill-3-quentin-tarantino-son-filmi/

Quentin Tarantino çekeceği son filmin Kill Bill 3 olabileceğini söyledi. Böyle bir yapımın gelmesi için ise en az 3 yıl beklememiz gerekiyor. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Star Trek de çeksin, adı konmamış korku filmini de yapsın, yapımcı zorlaması yüzünden ikiye bölünmüş Kill Bill’in üçüncüsüylen de Gelin’imizin (:thinking:) draması sona ersin.

İlla 10 filmle kariyerini bitirecekse Star Trek’i tercih ederim. Çöpe giderse de üzülürüm. Olmazsa en azıdan iyi bir yönetmene projeyi paslasın da izleyelim.

Beş nokta avuç patlatan kalp tekniğiyle konuyu kapattık sanıyordum. Aynı heyecanla izlenir mi bilmiyorum?

İkinci filmin sona erdiği yerden devamı çekilecekse, hiç gerek yok bence. Haberi ilk gördüğümde böyle düşündüm. Ama Tarantino’nun, Bill’in orijin hikâyesini, Esteban Vihaio, Hattori Hanzō ve Pai Mei’nin hikayelerini anlatacak bir senaryo üzerinde kafa yorduğunu okuyunca, ortaya yine çok iyi bir film çıkacağını düşünmeye başladım

Filmin devamı nasıl olacak acaba ?