Kışın İşimize Yarayabilecek 6 Harry Potter Büyüsü

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Kışın İşimize Yarayabilecek 6 Harry Potter Büyüsü – Fantastik Canavarlar

image

Büyücü Dünyası’nda kış mevsiminin getirdiği tatsızlıkları ortadan kaldırıp, geriye sadece bembeyaz kar güzelliğini bırakabileceğimizi hiç düşünmüş müydünüz? İşte bunu yapabilmeniz için 6 Harry Potter büyüsü! Kışın habercisi olarak havalar soğudu ve geceler de kısaldı. Bu nedenle kış, bu altı kullanışlı büyü yardımıyla çok daha kolay olabilirdi. Büyücü Dünyası’nda kış manzarasını düşününce aklımıza sıcacık görüntüler beliriyor.… (DEVAMI…)

3 Beğeni

İmpervius’u istiyorum :sweat_smile:

3 Beğeni

Bu olsa çok işime yarardı. Aydınlatma niyetine bile kullanabilirim. :smile:

1 Beğeni

İmpervius’u versinler başka bir şey istemiyorum :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

Lumos demişken aklıma geldi. Bir yerde okumuştum. Şöyle yazıyordu: “Iphone Siri’de Harry Potter hayranıdır. ‘Hey Siri Lumos’ dediğinizde fenerin açıldığını göreceksiniz.” yazıyordu. Tabi etrafımdakiler bana deli demeden önce kendimi kuytu bir köşeye atıp denedim. Sonuç olumlu. Çalışıyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Google Assistant’da da çalışıyor, Lumos, Nox, Silencio gibi büyüler var :smiley:

2 Beğeni

Gözlükler; kışın ve özellikle yağmurlu havalarda sıkıntı çıkarıyor alırım bir Impervius büyüsü :rofl:

1 Beğeni