Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

1 Beğeni

Küfür etmeden güderseniz daha iyi olur :+1:t2:

2 Beğeni

Gerçekten yorumsuz…

1 Beğeni

İdefix’te Açıklamalı Notlarıyla Hobbit %45 indirimli.Gorki kitapları %40 indirimli.

1 Beğeni

D&R’da bugün tüm kitaplarda kargo bedava.

1 Beğeni

Haftasonu kargo bedava.

Kitapyurdu.com’dan kaçırılmayacak bir fırsat. Değerlendirin derim

1 Beğeni

İlknokta’da Atlantis’in Çöküşü isimli kitap ciltli olarak %40 indirime girmiş. Ayrıca kitabı okuyanlardan da yorum alabilirsek iyi olur.

1 Beğeni

BKM kitap 10 - 17 Nisan tarihleri itibariyle kargo ücreti almayacakmış sevgili forumdaşlar. Kitap hediye etme haftası sebebiyle. :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Kitapyurdu Twitter üzerinden anket düzenleyip en çok oy alan ürüne %50 indirim yapıyor. Bu hafta seçenekler arasında Pegasus yayınlarından Kötülük Kariyeri romanı var.

Ayrıca

@Everfever

1 Beğeni

Hepsiburada’da İblis Döngüsü Serisi(4 kitap), Lontano, Öyküler(Neil Gaiman-Al Sarrantonio) gibi %50 indirime giren kitaplar var, ayrıca 30TL üzeri kargo bedavaymış.

2 Beğeni

Idefixte geçerli olmak üzere 2 tane indirim kuponum var. 75tl ve üzerine 10 tl ve 100tl ve üzerine 10 tl indirim veriyor. 20 Nisana kadar geçerli. Ben kullanmayacağım, idefixten alışveriş yapacak olan varsa kodları gönderebilirim. ( Başka hesaplarda geçerli oluyor mu bilmiyorum ama en azından denersiniz.)

1 Beğeni

KuveytTürk Senin Bankan kartınız var ise Kitapyurdu.com da çok avantajlı bir kampanya var. 50 TL siparişi Senin Bankan kart ile ödüyorsunuz 30 TL ertesi gün iade ediyor. Evde üç kişinin kartı vardı. Geçen ay ve bu ay için toplam 300 TL alışveriş yaptım ve 180 TL iade aldım. Kampanya Mayıs ayında bitiyor.
Detaylar;

http://www.kitapyurdu.com/index.php?route=information/information&information_id=147

1 Beğeni

Şaka mı bu? Ciddi misiniz yoksa? Kampanya koşulları belli zaten. Bu nasıl olabiliyor?

  • Bir müşteri, kampanya dönemi boyunca her ay en fazla 30TL indirim kazanabilir.

Edit: Tabi farklı kartlardan alışveriş yapmadıysanız? Bu ihtimal yeni geldi aklıma, pardon :slight_smile:

1 Beğeni

5 arkadaşı ile anlaşmıştır.

2 Beğeni

O arkadaş ne güzel arkadaştır. Ben de teklif ettim etrafımdaki kullanmayanlara ama kart diyince hepsi çekinip hiç yanaşmadılar bile.

2 Beğeni

Evdeki aile bireyleriyle beraber toplam 3 kartımız vardı. 50’şer TL Mart ayı, 50’şer TL Nisan ayı için kullandım. Kartın aidatı falan yok bu arada. Ben başvurdum 1 hafta içinde geldi.

2 Beğeni

Keşke bunu 2-3 ay önce söyleseydiniz. Sizin gibi insanlar sayesinde kitap okuyan insanlar olacaktır eminim.

1 Beğeni

Malesef kodlar geçen ay elime geçmişti. Yapılan alışveriş sonrası gelen ekranda gözüküyor kodlar. Diğer indirimlerle birleştirip bir de kod girince gerçekten bayağı iyi fiyatlara kitap edinmiş oluyorsunuz. Mesela ben son alışverişimde birini kullanıp Harry potter son kitabını 22tlye getirmiş oldum ki bu neredeyse %50 indirim demektir. :slight_smile:

1 Beğeni

Neredeyse her sitede indirimli ama Harry Potter. Bir kitap için o kodu girmezdim ben :smiley:

1 Beğeni