Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kitapyurdu’nda kargo ücreti ödemek istemeyenler için çok güzel bir fırsat var. Belirlenen teslim noktalarından kitaplarınızı alırsanız herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Kitapyurdu bayilerinin yakınlarında oturanlar için daha uygun bir fırsat. :slight_smile: Ayrıca belirlenen bayilerde kapıda ödeme yaparmışcasına bayide nakit ödeme imkanı da var. Bayilerin yerini öğrenmek ve detaylı bilgi için buyrun link

2 Beğeni

George R. R. Martin - Vahşi Kartlar Serisi 1 ve 2 yalnızca 9,90 TL :wink:

2 Beğeni

%50 indirim :wink:

https://www.hepsiburada.com/nefret-cagi-the-witcher-serisi-4-andrzej-sapkowski-p-HBV00000APR5Z?magaza=Hepsiburada

1 Beğeni

Stephen King kitapları D&R’da %40 indirimde imiş :wink: Yeni kitap dahil :heart_eyes::hushed:

2 Beğeni

İlgililere duyurulur.

1 Beğeni

Pegasus yayınları n11’deki mağazalarında birçok sete %50 indirim yapmış.

https://www.n11.com/magaza/pegasusyayinlari

edit : Ağustos sonuna kadar denmiş. :slight_smile:

2 Beğeni

Ankarada bulunan arkadaşlar için bir duyuru var. Keçiören de bulunan DK kitabevleri (6 şubesi falan var sanırım ) tüm kültür kitaplarında %50 indirim yapıyor. Fazla süre kalmamış olabilir. Gitmeden bir telefon açıp sormanıza tavsiye ederim.

1 Beğeni

kitapyurdu indirimlerine ek ekstra %10 indirim ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanmak istiyorsanız bana mesaj atabilirsiniz arkadaşlar.

1 Beğeni

resim

2 Beğeni

Stephen King’in Uyuyan Güzeller kitabı şuan kitapyurdu’nda %45 indirimde.Almak isteyenler kaçırmasın.

1 Beğeni

Bu da adresler ve telefonları.

1 Beğeni

%66 indirim - Merdivenler Kenti 12.90 TL :wink:

https://www.okuoku.com/urun/detay/kitap/merdivenler-kenti/1068491

5 Beğeni

Sabah sabah, Düşmüş Melekler, Artemis, Merdivenler Kenti aldım sayenizde. Kargo ücreti olmasa bir de ama…

2 Beğeni

Evet kargo ücreti de olmasa harika olacak ancak bu fiyatlara başka hiçbir yerde düşmedi bu kitaplar :wink:

Bende siparişimi bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

çok teşekkürler, ben de verdim siparişimi. :smile: bekletip de stokta yok diye iptal etmezler umarım birkaç defa yaşamıştım bu siteden alışverişlerimde ama riske girmeye değecek indirimler :grin:

2 Beğeni

Çok teşekkürler. Bende sipariş verdim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Rica ederim :slight_smile:

Söylediğiniz durum genelde kitabın baskısı yoksa yaşanıyor ki böyle bir durum varsa sitenin hangisi olduğu önemini yitiriyor zaten. Böyle bir durumda her site siparişten mevcut kalemi iptal edip ücret iadesi yapıyor.

Ancak kitabın baskısı ile ilgili bir problem yoksa stoklarında yer almasa bile 3 günü bulan sürelerde yayın evlerinden temin edip gönderiyorlar.

Uygun fiyatlı kitapları yakaladıkça burada paylaşırım.

İyi forumlar :wink:

1 Beğeni

Kidega’da Fitzek’in Yolcu 23 kitabı yeni çıkan bir kitap olmasına rağmen 10 TL’ye dümüş.

2 Beğeni

kitapyurdunda ekstra %10 indirim isteyen varsa bana mesaj atabilir arkadaşlar. ücretsiz olarak paylaşıyorum.

1 Beğeni

isteriz de nasıl olucak

1 Beğeni