Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Rica ederim. Bende tesadüfen denk geldim, kargo da bu ay bedava iken değerlendirenler olur diye paylaşayım istedim. Şimdiden iyi okumalar dilerim. :slight_smile:

1 Beğeni

İdefix kargo kodu

1 Beğeni

Bkm de indirim kodu diye bir yer var. Oraya uygun bir kodu olan var mı?

2 Beğeni

Benim 100 tl üzeri bir kodum var galiba bakayım.

Baktım :d 1 Tl indirim istiyorsanız buyrun: DMFCRXP

3 Beğeni

Zebramo. Fiyat sembolik heralde teklife göre belki ucuza alabilirsiniz.

3 Beğeni

Teşekkürler. Hiç yoktan iyidir :slight_smile:

2 Beğeni

Amazon vs idefix :slight_smile:

1 Beğeni

Eğer arayan yada bekleyen varsa İş bankası İlyada’nın ciltli baskısını tekrar yapmış. Şu an satışta :robot:

İLYADA

4 Beğeni

Ayrıca;
Heredot Tarih
Dostoyevski - Suç ve Ceza

Yeni ciltli baskıları yapılmış…

4 Beğeni

İş Bankası Hasan Ali Yücel serisinde ciltli olan eserleri tekrar basıma girmiyor diye biliyordum ama satış politikasını değiştirmişler sanırım. Eksik Dostoyevski eserlerim var. Ecinniler Ciltli satışta rastlayan olursa ve haber verirse çok sevinirim.
Bu arada Suç Ve Ceza Ciltli nadir kitapta 100 tl.'lerde.

1 Beğeni

2 sene önce sorduğumda, ciltlerin 2.baskısının yapılmayacağını söylemişlerdi. Bu kararlarından geri dönmeleri sevindirici. Darısı diğer tükenen ciltlilerin başına.

1 Beğeni

Umarım Sefiller’i de yeniden ciltli basarlar.

1 Beğeni

İş Bankası Yayınları sorulara hangi ortam üzerinden dönüş yapıyor acaba.
Mail, instagram.?
Dostoyevski’nin diğer eserleri tekrar baskıya girecek mi acaba.?

1 Beğeni

Mailden bana çok hızlı bir şekilde dönüş yaptılar.

2 Beğeni

İş Bankası Sefiller Ciltli yeni baskı için de bandrol alınmış. @AugusteDupin

EKLEME: Başka kitaplar için de ciltli yeni baskı bandrolü almış İş bankası. Çok satan ciltli kitaplar da yeni baskıların sayısını artırmaya karar vermişler herhalde.

• Kumarbaz
  • Diriliş
  • Akıl ve Tutku
  • Yunus Emre
  • Shakespeare
    vb…
6 Beğeni

Sözde bu sene çok kitap almayacaktım. Ama alışveriş çılgınlığı kaldığı yerden devam ediyor.

5 Beğeni

Ben Charles Dickens eserlerini basıp basmayacaklarını sormak için 2 kez e-posta attım ama cevap alamadım :roll_eyes:

1 Beğeni

Milletlerin zenginliği varmıydı listede?

2 Beğeni

Görmedim ama bence Adam Smith Milletlerin Zenginliği kitabının da ciltli yeni baskısı gelir. Daha önce Ciltli baskının 9 baskısını yapmış İş bankası, 10. baskı da gelir muhtemelen.

3 Beğeni

%50 değil %50’ye varan indirime girmiş, çoğu Pegasus kitabı %35 indirimde D&R’de

2 Beğeni