Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

@alper :slight_smile: D&R

Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%20(28)

D&R indirim kodu olan varsa özelden atarsa sevinirim.

3 Beğeni

1 tane varmış, gönderdim :grinning: indirim iyi… Alfa, Everest her zaman yüzde 40 denk gelmez.

Yüzde 40 indirimi bulmuşken bende almayı düşündüklerimden alayım…

Orhan Kemal yeni toplu baskı DR de gözükmüyor.

3 gün önce 28 TL’den aldım, yüzde 40 indirim olunca ikisi birlikte 10 TL daha uygun oluyor benim aldığımdan :angry::angry::angry:

alfasss firitna

EKLEME:

Bu siparişte ALFA’dan bunları aldım. Biraz fazla kitap birikti okumak için, geldiğinde hemen okumayı düşündüklerimle yetineyim dedim.

"Bir iz bırak kitabını DR hediye etti, nedir, nasıl bir kitaptır bilmiyorum :slight_smile:
alfasipari%C5%9F

2 Beğeni

Teşekkürler kod için. Bende okuoku’da %35 indirim vardı oradan alacaktım.D&R sık sık alfa ve ithaki indirimi yapınca bekleyeyim demiştim iyi oldu.

2 Beğeni

Bu arada;

• 10PICODI
  • 15PICODI
  • 20PICODI

İnternetten buldum, kodlar 100/150/200 TL alışverişde denedim geçerli…

4 Beğeni

Jestini yap kampanyasından iki tane hediye çekim (150/100’lük) vardı.Birde bu indirim oranı ve indirim koduyla harika oldu :slight_smile:

3 Beğeni

Sherlock holmes ilk cildini al geri kalanı PKD doldur. Jules Verne seviyorsan Alfa külliyatını basacakmış onada bak derim :slight_smile:

2 Beğeni

Sherlock özek seri çok elzem değilse geldiğinde hangisi / hangilerini okumaya başlayacaksan onları al bence,

DR’nin Alfa, Everest yüzde 40 indirim kampanyasında sepette almak istediğim kitapların sayısı fazla olunca evde henüz okumaya başlamadığım birikmiş kitabın da çok olması nedeniyle , siparişler geldiğinde kısa sürede okumayı merak ettiğim, okumaya başlayacaklarımı aldım. Diğerlerini evde birikmiş olan kitapları okuyunca alırım diye düşündüm.

2 Beğeni

http://zbm.co/9V5VVD

Tüfek Mikrop ve Çelik (Ciltli) 43 Lira pazarlık yapın yine de

2 Beğeni

Bugun bu siteyi öğrendim fiyattan idefixe göre 5-10tl daha ucuz.

1 Beğeni

Prefix toptancı sana satmaz Hüseyin

3 Beğeni

Sahaf veya bağımsız kitabevi olman lazım alış yapabilmek için.

2 Beğeni

Bakarsın bende girerim bu işe. :slight_smile:

3 Beğeni

Puan ve yüzde 35 den aşağı indirim olursa alışveriş yapmayız haberin olsun. :slight_smile:

4 Beğeni

Hepsiburada. Com’da baskısı olmayan bu kitap var arayanlar buradan tedarik edebilir. Ama ne olur ne olmaz yinede satıcıya msj atın.

1 Beğeni

D&R da 100/20 gibi bir kod var mı?

1 Beğeni

İdefix 150/15 var… ihtiyaç varsa göndereyim

1 Beğeni

75/10 var ama varsa 100/20 kullanmak istiyorum. Daha yukarısı değil maalesef :slight_smile: ama teşekkürler, çok sağolun

2 Beğeni

BKM kitapta Jose Saramago Görmek ve Körlük % 50 indirimli. Diğer kitaplar da % 35-40. Kargo ücretsiz.

1 Beğeni

İlgilenenler varsa fiyat çok çok düşmüş.

1 Beğeni

Zebramo.

2 Beğeni