Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İthaki’nin polisiye ve gerilim romanları 9.90 , 12.90 indiriminde idefix’te.

2 Beğeni

kitapyurdu platin hesabımı paylaşabilirim arkadaşlar. ekstra %10 indirim sağlayabilir aldığınız kitaplara göre. mesaj atmanız yeterli.

3 Beğeni

D&R’da internet mağazasında bugün için geçerli Everest yayınlarında %40 indirim var.

1 Beğeni

Daha önce söyleyen oldu mu bilmiyorum ama okuoku sitesinde Nevernight, Umut Bıçağı, Dracula ve Warcross gibi pek çok kitap oldukça indirimli fiyatlarla satılıyor.

1 Beğeni

Murat Gülsoy seti için şu an 131,92 TL diyor. 25 TL’ye alanlar varmış aramızda, okudum ve ağlıyorum :sob:

7 Beğeni

Ölü Dalgıcın Sonbaharı da Kitapyurdu sitesinde %33 indirimde. Onur Selamet’in herhangi bir öyküsünü okuyup sevdiyseniz kaçırmayın.

6 Beğeni

25 tl’ye aldım ben de,üstelik kargo ücreti de yoktu.Bir de hatırlatmak isterim ; Cepteteb’in Kitapyurdu kampanyası bu ay sona eriyor.50 tl’lik siparişinizi 25 tl’ye almış oluyorsunuz.

1 Beğeni

Bi hata civardı sanırım ben gördüğümde normalde 110 falandı. Can yayınlarıda zam yaptı demek ki 132 falan olduğuna göre.

@Marius eganba ve idefixte daha fazla indirim dedalusta

2 Beğeni

geleceğini düşünmüyordum, iptal ederler felan sandım çok iyi oldu aslında. peki yaptığımız etik misdir sizce? fiyatı yanlış koymuş olmaları durumunda.

1 Beğeni

Fiyat yanlış konulmuş olsaydı,mail atıp ; yanlış fiyatlandırma yapılmış ,siparişiniz iptal edilecekti diyebilirlerdi.Böyle bir uyarıya karşılık ben arıza çıkarsaydım etik olmazdı.Aksine öyle bir bildirim yapılmadı,üstelik de kargo ücretini bile kendileri ödemişler firma olarak 25 tl olduğu halde.Sanırım yanlış fiyat değil de,o fiyattan bir kota ayırmışlar reklam amaçlı.Belki de yıl sonu için ellerindeki stoğu eritmek istediler,belki de acil nakit akışına ihtiyaç duydular.

Bir kitapsever olarak şunu içtenlikle söyleyebilirim ki ; eğer yanlış fiyatlandırma diye bir bildirim gelseydi kesinlikle itiraz etmezdim.Sonuçta okur ve yayımcı birbirine bağlı kavramlar.İnsan olan bindiği dalı kesmek istemez.

2 Beğeni

Hayır yanlış etiketleme bir arkadaşımın siparişi iptal edildi ki kendisi de forumdan görmüştü. Aradığında etiketi yanlış yazdıklarını söylemişler. Bizimkinin iptal edilmeme sebebi fatura göndermeleri. Fatura çıktıktan sonra iptal edemezler.

Ben yanlış etiketleme yapıldığını bilerek aldım eğer iptal etselerdi de şikayet ederdim. Böyle siteler tarafından soyuldum defalarca yırtık ezilmiş kitap gönderdiler itiraz ettiğimde kargo tutanağı istediler kargolar da tutanak tutmuyor tutanaklı açtırmak istediğimde vermiyorlar ürünü. Yani yayıncı değil site kaybediyor parayı ve bir kez de ben onlardan alayım belki ödeşmiş olurum.

Edit: iptal edilen arkadaşım ürünü benimle aynı gün değil ertesi günün sabahı almıştı. 25 lira iade edildi.

1 Beğeni

Güzel indirim var arkadaşlar Garanticep girişi yapmanız yeterli

4 Beğeni

ben de çıkmıyor, asgariyi ödemedim ondan herhalde.

1 Beğeni

Giriş yapınca otomatik sms geliyor.Sınırlı sayıda zaten bitmiş olabilir.

1 Beğeni

İdefix’ten 4 kitap sipariş etmiştim 3’ü geldi Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? gelmedi. Neden alışveriş yaptıysam zaten, her zamanki İdefix hiç değişmemiş :expressionless:

2 Beğeni

Parçalı gönderim dr ve idefix aynı.Çok büyük indirim denk gelmedikçe almıyorum.7 ürünün 4ünü gönderiyorlar kalanlar şanslıysan 10gün sonra gelir.Değilsen iptal ediliyor o kadar bekledikten sonra.

3 Beğeni

100 lira ve üzeri alışverişe 20 tl indirim veriyor kod olarak.

1 Beğeni

Kidega’dan kitap alan arkadaşlarımız var mı? Güzel indirimler var şu ara. Ben de fiyatlar iyice fırlamadan alayım diyorum da, varsa yorumlarınızı bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

ben enpara kampanyası dolaysııyla aldım, memnun kaldım. yolladıkları küçük bir hediye var o da çok güzel.

2 Beğeni

Ben de sorunsuzca kitap aldım. Hazır kampanya varken değerlendirmek lazım.

2 Beğeni