Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(fatih çetin) #2490

Pazartesi günü forumdaki kitap sattığım arkadaşlara 4 kargo gönderdim. 1 kg’ye kadar hala 3 tl. 3 kg gelen kargo için 9-10 tl ödeme olacak dediler. Bana göre bir zam gelmemiş gibi.

(Ozancan Demirışık) #2491

Zaten 1 kiloyu 1 gram geçince 9 lira oluyordu. 1 kilo ve aşağısı hâlâ 3 sanırım.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #2492

D&R bedava kargo kodu olan var mı arkadaşalr?

(Ufuk) #2493

@alper :slight_smile: D&R

Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%20(28)

D&R indirim kodu olan varsa özelden atarsa sevinirim.

(Alper) #2494

1 tane varmış, gönderdim :grinning: indirim iyi… Alfa, Everest her zaman yüzde 40 denk gelmez.

Yüzde 40 indirimi bulmuşken bende almayı düşündüklerimden alayım…

Orhan Kemal yeni toplu baskı DR de gözükmüyor.

3 gün önce 28 TL’den aldım, yüzde 40 indirim olunca ikisi birlikte 10 TL daha uygun oluyor benim aldığımdan :angry::angry::angry:

alfasss firitna

EKLEME:

Bu siparişte ALFA’dan bunları aldım. Biraz fazla kitap birikti okumak için, geldiğinde hemen okumayı düşündüklerimle yetineyim dedim.

"Bir iz bırak kitabını DR hediye etti, nedir, nasıl bir kitaptır bilmiyorum :slight_smile:
alfasipari%C5%9F

(Ufuk) #2495

Teşekkürler kod için. Bende okuoku’da %35 indirim vardı oradan alacaktım.D&R sık sık alfa ve ithaki indirimi yapınca bekleyeyim demiştim iyi oldu.

(Alper) #2496

Bu arada;

• 10PICODI
  • 15PICODI
  • 20PICODI

İnternetten buldum, kodlar 100/150/200 TL alışverişde denedim geçerli…

(Ufuk) #2497

Jestini yap kampanyasından iki tane hediye çekim (150/100’lük) vardı.Birde bu indirim oranı ve indirim koduyla harika oldu :slight_smile:

Benim de 1 tane çek duruyor. Zaman Çarkı’nın eksik baskılar çıkınca kullanırım diye almıştım. Ama Alfa indirimi de gerçekten cazip oldu, ciltli Sherlock Holmes mu alsam, PKD mi alsam yoksa karışık bir şeyler mi yapsam diye karar vermeye çalışıyorum.

(Ufuk) #2499

Sherlock holmes ilk cildini al geri kalanı PKD doldur. Jules Verne seviyorsan Alfa külliyatını basacakmış onada bak derim :slight_smile:

(Alper) #2500

Sherlock özek seri çok elzem değilse geldiğinde hangisi / hangilerini okumaya başlayacaksan onları al bence,

DR’nin Alfa, Everest yüzde 40 indirim kampanyasında sepette almak istediğim kitapların sayısı fazla olunca evde henüz okumaya başlamadığım birikmiş kitabın da çok olması nedeniyle , siparişler geldiğinde kısa sürede okumayı merak ettiğim, okumaya başlayacaklarımı aldım. Diğerlerini evde birikmiş olan kitapları okuyunca alırım diye düşündüm.

http://zbm.co/9V5VVD

Tüfek Mikrop ve Çelik (Ciltli) 43 Lira pazarlık yapın yine de

(Hüseyin gök) #2503

Bugun bu siteyi öğrendim fiyattan idefixe göre 5-10tl daha ucuz.

(Alper) #2504

Prefix toptancı sana satmaz Hüseyin

Sahaf veya bağımsız kitabevi olman lazım alış yapabilmek için.

(Hüseyin gök) #2506

Bakarsın bende girerim bu işe. :slight_smile:

(Alper) #2507

Puan ve yüzde 35 den aşağı indirim olursa alışveriş yapmayız haberin olsun. :slight_smile:

(Hüseyin gök) #2508

Hepsiburada. Com’da baskısı olmayan bu kitap var arayanlar buradan tedarik edebilir. Ama ne olur ne olmaz yinede satıcıya msj atın.

(Herhangibiri) #2509

D&R da 100/20 gibi bir kod var mı?

(Alper) #2510

İdefix 150/15 var… ihtiyaç varsa göndereyim