Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bende yeni farkettim indirimi. İthaki yayınlarında sitede yalnızca 2 kitap %52 indirimde. Biri de Uzay Akımları şaşırmadım değil. :joy:

2 Beğeni

Batman ilk yıl. Baskısı zor bulunuyor 25tlye olurmu diye sorarsanız kabul eder. Bende var diye almayacam.

https://letgo.onelink.me/O2PG/3fc1b057

1 Beğeni

Bi ara 90tllik kitabı 7tlye almıştım kitapseçte hemde daha satışa çıkmadan koymuşlar. Arada sapıtıyorlar. :slight_smile:

2 Beğeni

Konu başlığı fırsat zaten, fırsat varken Asimov’u toplamak lazım o zaman. :slight_smile:

2 Beğeni

Doğum günüm diye idefix bir “güzellik” yapmış kargo bedava kodu vermişti, kullanmayacağım 1 hafta geçerli olması lazım 8 ocakta geldi. Boşa gitmesin birinizin işine yarar :grin:

3 Beğeni

Arkadaşlar lütfen acıyın, daha Ateş ve Kan, Core, Oathbringer gelecek -ki Oathbringer 80-90 lira olur.- Para yetiştiremiyorum :sob: Okul yeni bitti adam akıllı iş yok. Etmeyin, eylemeyin ağalar hanımlar.

5 Beğeni

Zebrama’do kargo fiyatları anlaşmalı. Dokuz lira tutmaz kargosu.

1 Beğeni

1kg aşınca anlaşma patlıyor biraz. 7,80 falan tutuyor

1 Beğeni

4.80 ödemiştim ben en son. Paketin desisi de önemli tabi.

1 Beğeni

Şöyle bir kampanya var, iki deodorant 32 TL ye denk geliyor. Kampanyadan iki defa yararlandım. Uygulama Qumpara, konu hakkında soru sorabilirsiniz.

3 Beğeni

Sadece mağazalarda geçerliymiş bu arada.

1 Beğeni

Nivea’nın kitap baskı ve çevirileri iyi olmuyor, çok fazla dizgi hatası var tavsiye etmem… Aynı kitabın alternatif baskıları varsa bence onlara bakın… :grinning:

11 Beğeni

Zebramonun fiyat listesi farklı o kadar pahalı değil,

1 Beğeni

Ben 1,7kg ürünü 7,80 gönderdim en son boyutlara göre bakıyor olabilirler. Mesela saçma taraflardan biri normal göndersen 1kg’a kadar 3 TL zebramoyla 3,90 oluyor hep :slight_smile:

1 Beğeni

D&R çeki veriyor diye paylaştım, isteyen yararlansın diye. Bu arada troll e gerek yoktu alper.

3 Beğeni

Aslında trollemedim, şaka yaptım ama… Ortalığı karıştırmış gibi anlaşıldıysa olmadığını söyleyeyim, şakaydı DR kupon için paylaştığını paylaşımdan anladım.

3 Beğeni

Önceki entryi okumamışım “Nivea kitap mı basıyor, neler oluyor?” diye 10 dakika ekrana baktım :joy:

1 Beğeni

Evet desiye bakıyorlar demek ki 4 desilik bir kargo yollamışsınız. Dediğiniz gibi 1kg ve altı için bir avantaj yok ama ağırlık arttıkça avantaj epey büyüyor.

2 Beğeni

https://letgo.onelink.me/O2PG/1efcc971

1-2-3 cilt iyi fiyat bence.

1 Beğeni

D&R

3 Beğeni