Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Arda) #2528

Evet burayı kullanmayın diyolardı

Benimde içime sinmedi ama Asimov için bu fiyata riske girilir. :thinking:

(Ufuk) #2530

İlk iki kitabı var bende.Soğuk Deri’yi okudum. Genel olarak insan-toplum konusu üzerine yazılmış bir kitap. Aksiyon ve gerilimde var ama çok az. Felsefi bir kitap gibi geldi bana daha çok insan nedir? gibi sorulara cevap veriyor. İnsanın duygusal ve zihinsel yapısı,olaylara bakışı üzerine bir anlatımı var. Seversin diye düşünüyorum, full aksiyon ve gerilim aramıyorsan. Kitap kendini okutuyor ve sorgulatıyor.

Alacaksan Eganba’ya bak derim %40 indirimde Jaguar. Hemde stoklu gönderim yapıyorlar.

Almaya/ okumaya karar verdim BKM sepete ekledim. BKM’de yüzde 40-41 indirim var Jaguar kitapda

Bu arada BKM Celal Bayar’ın kitabında indirim oranı düşürmüş :angry:

(Ufuk) #2532

Kitapyurdun’dan yada başka siteden bak . İş bankası %28’le alma hemde o fiyatta bir kitabı.

(Hüseyin gök) #2533

Bu site sıkıntılı ama yeni kitapta sıkıntı çekecegimizi sanmıyorum bende biraz önce aldım.

Bende yeni kitapta stok oluşturacakları için sıkıntı olacağını sanmıyorum. Şimdiden keyifli okumalar. :slight_smile:

(Hüseyin gök) #2535

Asimov bulmuşum hemde çok ucuza keyifle okumazmıyım:-)

Bende yeni farkettim indirimi. İthaki yayınlarında sitede yalnızca 2 kitap %52 indirimde. Biri de Uzay Akımları şaşırmadım değil. :joy:

(Hüseyin gök) #2537

Batman ilk yıl. Baskısı zor bulunuyor 25tlye olurmu diye sorarsanız kabul eder. Bende var diye almayacam.

https://letgo.onelink.me/O2PG/3fc1b057

(Hüseyin gök) #2538

Bi ara 90tllik kitabı 7tlye almıştım kitapseçte hemde daha satışa çıkmadan koymuşlar. Arada sapıtıyorlar. :slight_smile:

Konu başlığı fırsat zaten, fırsat varken Asimov’u toplamak lazım o zaman. :slight_smile:

(şıpıdık öldürmeli) #2540

Doğum günüm diye idefix bir “güzellik” yapmış kargo bedava kodu vermişti, kullanmayacağım 1 hafta geçerli olması lazım 8 ocakta geldi. Boşa gitmesin birinizin işine yarar :grin:

Arkadaşlar lütfen acıyın, daha Ateş ve Kan, Core, Oathbringer gelecek -ki Oathbringer 80-90 lira olur.- Para yetiştiremiyorum :sob: Okul yeni bitti adam akıllı iş yok. Etmeyin, eylemeyin ağalar hanımlar.

(Emre ) #2542

Zebrama’do kargo fiyatları anlaşmalı. Dokuz lira tutmaz kargosu.

(Ufuk) #2543

1kg aşınca anlaşma patlıyor biraz. 7,80 falan tutuyor

(Emre ) #2544

4.80 ödemiştim ben en son. Paketin desisi de önemli tabi.

(Cengizhan) #2545

Şöyle bir kampanya var, iki deodorant 32 TL ye denk geliyor. Kampanyadan iki defa yararlandım. Uygulama Qumpara, konu hakkında soru sorabilirsiniz.

( tansel) #2547

Sadece mağazalarda geçerliymiş bu arada.

Nivea’nın kitap baskı ve çevirileri iyi olmuyor, çok fazla dizgi hatası var tavsiye etmem… Aynı kitabın alternatif baskıları varsa bence onlara bakın… :grinning: