Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kitapyurdunda kod olmuyor, sadece hediye çekleri var para karşılığı alınabilen. İndirim kodları idefix - DR dışı sitelerde (n11 ve GG saymıyorum kitap satış sitesi değiller) bulamazsınız.

2 Beğeni

Peki teşekkür ederim.

2 Beğeni

Evrensel Kitabevi

1 Beğeni

Benim de Bir Noel Şarkısı’nı tam 5 kere erteleyip şu gün temin edilecek diyip durdular ama sonunda iptal ettiler. Size de aynısı olacak galiba :roll_eyes:

2 Beğeni

Sahibinden. Com

Bende yazdım 1-2-3 =70tl bilginize.

1 Beğeni

Burası sahibinden mi? Sahibinden üzerinden alışveriş yaparken dikkatli olun…

2 Beğeni

Valla ben 5-6 kere alışveriş yaptım kitap olarak sıkıntı yoktu. Bu satıcı ile biraz sohbet ettim sıkıntı olmaz gibi.

2 Beğeni

Yok Hüseyin özellikle bu satıcı için demiyorum, genel anlamda sahibinden’in yapısı biraz hileli alışverişe müsait.

Örneğin ürünlere direk fiyat yazmıyorlar, senden mesaj bekliyorlar, mesajla daha uygun fiyat söyleyip sahibinden dışı alışverişe teşvik ediyorlar, Havale istiyorlar gönderiyorsun, ya da kapıda ödeme deyip açtırmıyorlar. Başkasının ilanlarında ki resimleri çalıp, kendi ilanlarıymış gibi ilan açıyorlar vb vb …

Senin paylaştığın satıcı için demiyorum, ama sitenin yapısı hileli satışlara uygun ne yazık ki…

2 Beğeni

Saçma saçma kampanyalar yapıyorlar. 3 takvim ayında neden 2 aylık indirim alabilsin müşteri.
Türkçesi 75/25 kampanyası.

1 Beğeni

Yapısı itibarı ile dediğin gibi hileli ama işinide bilecen biraz 5tl fiyatı arttırırsın get ilan açmasını istersin satıcıdan zaten kabul ediyorsa güvenilirdir. Ben çoğunlukla WhatsApp davet edip ordan alışverişi yapıyorum görsel filan istiyorum biraz da sohbet edince güvenilir gelirse kitapları alıyorum. Bu zamana kadar bir defa kitabım gelmedi oda 15tllik Tolstoy kitabıydı:-)

3 Beğeni

Ben olayı anlamadım 2 defa alışveriş yapıncamı indirim hakkı kazanıyorsun,ozaman ne anlamı varki.

1 Beğeni

Olay şu:

50 TL’lik alışveriş yapıyorsun… 2 Alışverişinde en az 26 TL’lik alışveriş yapıyorsun ve 1 TL ödüyorsun. 50 TL alışveriş yapıp 25 TL Hediye çeki kazanıyorsun artı 1 TL ekleyerek de o alışverişi yapabiliyorsun…

50 TL alışverişlerin kargosu da var onu da hesaba dahil edin.

Ay içerisinde en az 75 TL üzeri 2 farklı alışveriş yapanlar dışındakiler için pek sıcak bir fırsat değil.

2 Beğeni

Arkadaşlar bir de bunun kargosu var zaten. Bence kampanya yokmuş gibi davranın.

2 Beğeni

Üç cisim problemi idefix’te satışa açıldı.

1 Beğeni

İdefix 16-17 ocak tarihlerinde ücretsiz kargo sınırını 30TL’ye düşürmüş.

1 Beğeni

Henüz çıkışı 1 hafta olmuş bir seti niye bu kadar ucuza satıyorlar. :roll_eyes:

1 Beğeni

Hiç bir fikrim yok belki nakit ihtiyacından’dır

2 Beğeni

Kitapyurdu İndigo

1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar. Bu Hepsiburada.com stok ürünümü satıyor yoksa tedarik süreside varmı diğer siteler gibi.

Dune corrin savaşı hiç bir yerde olmamasına rağmen Hepsiburada’da var gözüküyor.

1 Beğeni

Kitapyurdu sitesinde de satışı var görünüyor.

2 Beğeni