Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Ufuk) #2532

Kitapyurdun’dan yada başka siteden bak . İş bankası %28’le alma hemde o fiyatta bir kitabı.

(Hüseyin gök) #2533

Bu site sıkıntılı ama yeni kitapta sıkıntı çekecegimizi sanmıyorum bende biraz önce aldım.

Bende yeni kitapta stok oluşturacakları için sıkıntı olacağını sanmıyorum. Şimdiden keyifli okumalar. :slight_smile:

(Hüseyin gök) #2535

Asimov bulmuşum hemde çok ucuza keyifle okumazmıyım:-)

Bende yeni farkettim indirimi. İthaki yayınlarında sitede yalnızca 2 kitap %52 indirimde. Biri de Uzay Akımları şaşırmadım değil. :joy:

(Hüseyin gök) #2537

Batman ilk yıl. Baskısı zor bulunuyor 25tlye olurmu diye sorarsanız kabul eder. Bende var diye almayacam.

https://letgo.onelink.me/O2PG/3fc1b057

(Hüseyin gök) #2538

Bi ara 90tllik kitabı 7tlye almıştım kitapseçte hemde daha satışa çıkmadan koymuşlar. Arada sapıtıyorlar. :slight_smile:

Konu başlığı fırsat zaten, fırsat varken Asimov’u toplamak lazım o zaman. :slight_smile:

(şıpıdık öldürmeli) #2540

Doğum günüm diye idefix bir “güzellik” yapmış kargo bedava kodu vermişti, kullanmayacağım 1 hafta geçerli olması lazım 8 ocakta geldi. Boşa gitmesin birinizin işine yarar :grin:

Arkadaşlar lütfen acıyın, daha Ateş ve Kan, Core, Oathbringer gelecek -ki Oathbringer 80-90 lira olur.- Para yetiştiremiyorum :sob: Okul yeni bitti adam akıllı iş yok. Etmeyin, eylemeyin ağalar hanımlar.

(Emre ) #2542

Zebrama’do kargo fiyatları anlaşmalı. Dokuz lira tutmaz kargosu.

(Ufuk) #2543

1kg aşınca anlaşma patlıyor biraz. 7,80 falan tutuyor

(Emre ) #2544

4.80 ödemiştim ben en son. Paketin desisi de önemli tabi.

(Cengizhan Türkkuşu) #2545

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

( tansel) #2547

Sadece mağazalarda geçerliymiş bu arada.

(Alper) #2548

Nivea’nın kitap baskı ve çevirileri iyi olmuyor, çok fazla dizgi hatası var tavsiye etmem… Aynı kitabın alternatif baskıları varsa bence onlara bakın… :grinning:

Zebramonun fiyat listesi farklı o kadar pahalı değil,

(Ufuk) #2550

Ben 1,7kg ürünü 7,80 gönderdim en son boyutlara göre bakıyor olabilirler. Mesela saçma taraflardan biri normal göndersen 1kg’a kadar 3 TL zebramoyla 3,90 oluyor hep :slight_smile:

(Cengizhan Türkkuşu) #2551

D&R çeki veriyor diye paylaştım, isteyen yararlansın diye. Bu arada troll e gerek yoktu alper.

(Alper) #2552

Aslında trollemedim, şaka yaptım ama… Ortalığı karıştırmış gibi anlaşıldıysa olmadığını söyleyeyim, şakaydı DR kupon için paylaştığını paylaşımdan anladım.