Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Eminmisin bende satış yok gözüküyor kitapyurdunda.

1 Beğeni

En geç 30 Ocak Çarşamba diye bir ibare varsa tedarikçidir.
Stoklu olsaydı Hemen Kargo ibaresi olurdu diye düşünüyorum mantık olarak.

2 Beğeni

Kabalcı nın yerini alan firma mağazada satıyor bu kitapları. Elinde kalan kabalcı yayınları kitaplarını yüzde 70 gibi indirimlerle veriyorlar niye uğraşıyorsunuz hiç anlamadım valla.

Yanlış hatırlamıyorsam Dune serisi kitaplarının tanesi 12₺ ye falan geliyor.

Hadi iyisiniz köftehorlar ben de olmasam :smile:

4 Beğeni
1 Beğeni

Hangi magaza burda kitapcı bike yok yaw:-)

1 Beğeni

O corridon hanedanı, benim aradığım corrin savaşı :slight_smile:

1 Beğeni

Kusura bakma Corrin yazısını görünce devamına dikkat etmedim.

2 Beğeni

Benim anlamadığım Kaç aydır neden baskıya çıkmıyor serinin basılmış son kitabı ama bulmak imkansız gibi. Yardım için yinede saol.

1 Beğeni

Kabalcı yayınları versiyonunu soruyorsanız bu yayınevi yayın hayatına son verdi.

1 Beğeni

https://www.kitapsec.com/mobil/dune-corrin-savasi-kabalci-yayinevi_urn255867.html

https://www.kabalci.com.tr/amerikan-edebiyati/dune-corrin-savasi/kevin-j-anderson/kabalci-yayinevi

https://www.elitkitap.com/kitap/dune-corrin-savasi-p555424.html

Bu sefer doğru bakmışımdır umarım. Kabalcı’nin kendi sitesi hariç diğerlerini duymamıştım daha önce.

2 Beğeni

Yalnız Kabalcı daha 3 hafta önce yeni bir kitap basmış. Emin misiniz?

1 Beğeni

Ben bir buçuk ay önce hepsiburadadan myshop isimli satıcıdan almıştım yanlız bi 10 gün sürmüştü göndermeleri sıfır ve sıkıntısızdı

1 Beğeni

Bana söylenen bu şekildeydi. Belki küçülmeye gitmişlerdir bilemiyorum.

1 Beğeni

idefix;
15 TL indirim kuponu kazandınız. E61FA784
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Beğeni

Kırmızı Kedi 23 Ocak’ta Mustafa Kemal kitabını 1881 adet olarak satışa sunacakmış :slight_smile: Bakalım onlar nasıl bir fiyat belirleyecek.

2 Beğeni

Nerede her yerde alınacak mı yoksa sadece sitesinden mi alınacak?

1 Beğeni

Onunla ilgili birşey okumadım.

1 Beğeni

Bu kitap için talep topladılar / toplayacaklar. Yayın evinden çalışan bir tanıdıktan aylar önce aldığım bilgi buydu Bu talepte bulunanlara sırasıyla haber verecekler kitap çıktı fiyat şu diye… Almak isteyen parasını gönderecek kitabı alacak.

Fiyat ise 450 TL’de olabilir 600 TL’de…

Özel edisyon bunlar, Tıpkı Atsız’ın yeni basılan özel baskısı ya da Doğan’ın bastığı Kinyas ve Kayra gibi…

Örnegin ABD’de özel edisyon baskıları 80- 130 USD arası oluyor biz de karton kapak ve sert kapak kitap fiyatlarıyla düşünüldüğünde 300-500 TL olması normal… Bu tür baskılar okumaktan çok kolleksiyonerler için çıkan baskılar, Yayın evleri için artı gelir fırsatı, koleksiyonerler için az bulunur bir baskı seçeneği

2 Beğeni

Talep topladılar derken alıcıları hazırmı yani? Alacağımdan değil heleki 300-400tlye maksat merak işte. :slight_smile:

1 Beğeni

Duyuru yapılıp toplanacak denilmişti… Duyuruldu mu bilmiyorum .
Ben genelde varsa ciltli baskı tercih ediyorum alacağım kitaplarda, özel edisyon değil ama numaralı baskı tercihlerim de oldu ama özel edisyonlar fiyatları nedeniyle bana pek hitap etmiyor.
Brandon Sanderson birebir ABD özel baskılar Türkçe gelse alırım :slight_smile: ama şu son 3 kitap için kendi adıma ucuz karton kapak( belki sert kapak da olabilir) baskılar yeterli benim için

3 Beğeni