Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

https://www.istanbulkirtasiye.com.tr/index.php?route=product/category&path=59

Kırtasiye ürünlerine ihtiyacı olan varsa her şey 0 TL. Denemek isteyen buyursun :d

2 Beğeni

Screenshot_34

Şu şekilde bir ibare var ama deneyen olursa bilgilendirirse bizde deneyelim :flushed:

1 Beğeni

Ben onu görmedim direk daldım, ödeme ekranında “Ödeme Yap” tuşu çalışmıyormuş.

1 Beğeni

Paranın da üstüne konuyormuş oh mis :joy:

1 Beğeni

Yok para iadesi yapıyorda 15 günü ancak buluyor bu berbat sitenin.

1 Beğeni

Öyle bir uygulama olmaz. Onlar yazmasada mesafeli satış sözleşmesi, yaptığınız her internet yada görmeden yapılan alışverişlerde geçerli. Belli başlı yönetmelikler her kurumu bağlıyor. Her site yalnızca bazı süreleri değiştirebilir.Onda da belli sınırlar içinde kalmak üzere. Konuyu daha hakim biri varsa o daha iyi bilgilendirebilir bizi.

1 Beğeni

ilk nokta ile iletişim kurarsanız çok hızlı sorun çözüyorlar aslında…

İthaki dışı İlk nokta alışverişim olmuyor çok eski baskı kitaplarından bazen sitelerinde bulunca almak istiyorum ve kontrol ettiklerinde kitap olmayınca sipariş içerisinden o kitap iptal oluyor. Para iadelerinde bekletme yapmıyorlar. , Kredi kartı ile yaptığım ödemelerde en az 3-4 kez para iadesi aldım ve her seferinde benden iban no isteyip aynı gün para iadesi yaptılar.

EKLEME:
Mesaj @Leingrad arkadaşa yazma niyetindeydim ama @Ufuk arkadaşın mesajına cevap gibi oldu :slight_smile: artık idare edin arkadaşlar.

2 Beğeni

Birkaç gün önce siparişim ile alakalı bir sms geldi. Verilen üç seçenekten birini seçmemi istediler. Ben de ürünümün temin edildiği zaman gönderilsin seçeneğini işaretleyip not yazdım. Yayınevi kitabın çıkış tarihine daha var. Çıktıktan sonra gönderiniz yazdım. Bu sabah aradılar ve kitap temin sürecindedir. Haftaya temin edilip tarafınıza gönderilecektir dediler. Bilginiz olsun arkadaşlar. Şu an benim siparişim iptal edilmedi.

3 Beğeni

Valla iptal edilen hiç kimseye o secenekleri sunduklarını sanmıyorum bana hiç bir kanal yolundan msj gelmedi direk siteye girip iptal edildiğini gördüm.

1 Beğeni

Bu iptal edilmeden önce gelen mesaj olmalı. Ayrıca sipariş sayfasındaki hızlı sevk bölümünü seçince de çıkıyor. Ben de şimdi “Temin Edilen Ürünlerin Sevk Edilip Temini Bekleyen Ürünlerin Sonradan Gelmesini İstiyorum.” seçeneğini seçtim bakalım ne olacak… /:

1 Beğeni

Bana da birebir aynısı oldu. Belki belirli bir kotaya kadar olan siparişleri onayladılar, gerisini iptal ettiler. Bakalım süreç nasıl sonlanacak?

1 Beğeni

Belki iptal ederler. Haftaya göreceğiz.

1 Beğeni

BKM’de Alfa Bilim ve Felsefe Kitaplarından bazıları %46 indirime girmiş.

5 Beğeni

Başka yok mu :slight_smile:

Heidegger Varlık ve Zaman’ı okuduğum da Nazi olmakla itham edilmem inşallah :roll_eyes:

4 Beğeni

Keşke ciltlisi %46 indirime girseydi.

https://www.bkmkitap.com/yariyil-kampanyasi
%46 indirimli diğer kitaplar.

2 Beğeni

Ben ciltli olanı 2-3 ay önce aldım, sessiz sakin bir zaman dilimi ve mekan da okumak için yazı beklettiğim kitaplardan.

2 Beğeni

Ben de yıl sonundaki %45 indirimden tam alıyordum ki, şansa ciltlisi bitmişti. Şimdi ciltlisi tekrar basıldı ama o indirimi gördükten sonra şimdiki indirim oranlarıyla almaya insanın eli gitmiyor.

2 Beğeni

Kitapseçin sitesinde mesaj gelmiş: verilen numaradan size ulaşamadık bizi arayın demişler. Aradığımda siparişimin temin edildiğini söylediler. Bunu için aramışlar. Bakalım hayırlısı gelsin de bir görelim.

1 Beğeni

Ben de tamamen aynı durumdayım, telefonla ulaştılar bana da , bakalım gerçekten gönderecekler mi haftaya.

1 Beğeni

Ben bugün arayıp isyan etmiştim kitabın ISBN numarasını vererek. Mevcut konu hakkında yayınevinden bilgi alındığını bunu düzeltmeleri gerektiğini biraz sert dille ifade ettim. Yetkiliye ileteceğini söylemişti. Faydası olmuş mudur bilemiyorum. :thinking:

1 Beğeni