Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Paketlemeleri çok orjinal indirim yüzdeleride daha fazla oluyor genelde.Mesela geçen ay Sel’de yüzde 35 indirim vardı. Memnun kalırsınız deneyin bence.

2 Beğeni

@AeroKnight-sama, @Nemo, @Ufuk hepinize çok teşekkür ederim. Yeni bir öğrenmiş oldum :slight_smile:

2 Beğeni

Nasıl bu zamana kadar fark etmedim bu siteyi acaba :scream: gerçekten çok teşekkürler, indirimler de inanılmaz. Her şey daha da kotulesmeden toparlamak lazım…

3 Beğeni

İdefix den farkı ‘enpara’ kampanyası mı? Bazı kitap karşılaştırması yaptım, fark yoktu. Bir tek set kitaplar konusunda avantajlı bir site gibi duruyor.

1 Beğeni

Idefix’teki yüksek müşteri mağduriyeti burada pek yaşanmıyor sanırım. Şahsen Idefix’i bırakalı epey oldu. Yıldırdılar en sonunda.

1 Beğeni

Peki rica etsem hangi alışveriş sitelerini kullanıyorsunuz sorabilir miyim? İlk nokta ve idefix kullanıyorum, ikisini iyi bilirim, hatta ithaki kitaplarını ilknokta dışında almıyorum. Bunlara alternatif olarak takip edilmesi gereken site önerebilir misiniz.

1 Beğeni

Idefix’ten bıktıktan sonra kaliteli hizmet almak adına Kitapyurdu’nu tercih etmeye başladım. Kitapyurdu öyle aman aman uygun değil, fakat kampanyaları takip ediyorum. Güzel indirimler yapıyorlar.

BKM Kitap var aralarında uygun fiyatlı olarak. Şimdi gelen yorumlar üzerine Kidega’yı deneyeceğim.

4 Beğeni

İdefix ve D&R 200’e yakın kitap aldım.Hiç sorun çıkmadı bende.Ama şikayet çok duydum.İndrimleri güzel oluyor.Bazen sepette indirim olmadığı halde mesaj attım.Hemen indirim kampanyası yaptıklarıda oldu.Sepette %10 gibi

2 Beğeni

Ben son zamanlarda Babil.com’u kullanıyorum. Stok durumunu en çok güncelleyen site olarak görüyorum onları.Stoktan teslim ürünlerde bir gecikme yaşamadım şimdiye kadar hiç. Ayrıca site tasarımı da oldukça hoşuma gidiyor.

Bunun dışında tabi D&R, idefix ve Bkm güzel fiyatlar verince oralardan sipariş veriyorum. Özellikle D&R arada %50 indirime kadar gidiyor bazı kitaplarda.

1 Beğeni

Ben de idefix ile parçalı gönderme ve 10 gün sonra iptal etme vb durumlar yaşadığım için sogudum. bir de turkuaz grubuna satılma olayından sonra tamamen bıraktım idefix ve dr ı.
KitapKoala diye çok güzel bir site var genelde oradan yapmaya çalışıyorum kitap ellerinde varsa. hem gelirleriyle hayvan ambulansı ağı oluşturmak için çabalıyorlar. gönderdikleri defterler de çok tatlı. :kalp:

4 Beğeni

Ve bir tatlış site daha öğrendim :krs: Teşekkür ederim pilav seven kadın.

Zamanında Idefix’ten çılgınlar gibi alışveriş yapan biri olarak ben de bırakma nedenimi anlatayım.

Bir keresinde Dede Korkut Hikayeleri’ni sipariş vermiştim. Kitap geldiğinde ön ve arka kapağı arasında inanılmaz bir renk farkı vardı. Belli ki bana gönderilen kitap uzun süre güneş altında kalmış ve ön kapağın rengi atmış. Çok büyük ihtimalle vitrinde bekliyordu.

Ayıplı mal değilse nedir bu?

Bir diğer nedense sanal kitap fuarında 25’e yakın kitap aldığımdan dolayı gelen toplu kitapların fiziksel durumuydu. Ambalajlama yeterli olmuyordu. Kitaplarımdan hangileri düzgün diye kutuyu didik didik ediyordum.

2 Beğeni

Ben de deneyimlerimden sonra sıklıkla ve memnuniyetle sipariş verdiğim siteleri sıralayayım:

www.okuoku.com

www.arkadas.com.tr

www.odakitap.com

6 Beğeni

Ben kidega’nın stok durumuna güvenmiyorum. Hiçbir kitap sitesinde stokta bulamadığım bir kitabı kidega’da “1 günde kargoda” olarak görünce sipariş verdim. 3 gün bekletip temin edemedik diye iptal ettiler. İşin kötüsü üzerinden nerdeyse 2 hafta geçmesine rağmen kitap hala sitelerinde stokta ve 1 günde kargoda olarak gözüküyor :smile: Yani diğer kitap sitelerinde stokta yoksa kidega’da da yoktur :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Eganba sitesinede bakabilirsiniz. İthaki va Can %37 indirim gibi diğer sitelerden daha fazla indirim vardı.Şu anda da devam ediyor sanırım

1 Beğeni

Babil.com ve bkmkitap.com u kullanıyorum genellikle, bkm hız olarak güzel babil ise çok iyi kampanyalar ve indirimler yapıyor.

1 Beğeni

İdefix bir zamanlar tartışmasız en iyi kitap satış sitesiydi de d&r alınmasına yakın(önce sonra emin değilim) bayağı düştü kalite.

3 Beğeni

Ben kitap sitelerini yaptıkları indirime göre tercih ediyorum ve şimdiye kadar en çok Idefix’ten alışveriş yaptım bazen D&R ve Kitapyurdu’nu da kullandım ancak en memnun kaldığım Idefix oldu. Ben bu kadar kısa zamanda kitap kargolayan site görmedim. Arkadaşlarım Kitapyurdu’nu daha çok beğenmesine rağmen Marslı gibi güncel basımı olan bir kitabı temin edememişti birkaç gün.

3 Beğeni

Kitapyurdunda Altın Kitaplardan 10 adet kitap 4.90TL’ye düşmüş.

1 Beğeni

Hepsiburada İş Bankası Yayınları’nı güzel indirime sokmuş.
https://www.hepsiburada.com/isbankasikulturyayinlari

4 Beğeni

İş Kültür Yayınlarında %35+%10 indirim çok iyi bir fırsat. Baya doldurdum sepeti. Teşekkürler bilgilendirme için.

1 Beğeni