Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bimiyorum Hocam. Denedim oldu :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Bütün hesaplarda birer kere kullanılabiliyor.

3 Beğeni

https://letgo.onelink.me/O2PG/6542fc9b

2 Beğeni

Harika indirimler:
4,90 TL

14,90 TL

3 Beğeni

Büyük ihtimal zam gelmiş, normal baskıyı düzeltmiş diğerini düzeltmemişler.

2 Beğeni
1 Beğeni

Birçok sitede Agora Kitaplığı’nın bazı kitapları çok iyi indirime girmiş. (İlk çıktığında Clint Eastwood’u 24 lira gibi bir fiyata almıştım sanırım.)

Grafik Kanon Seti de tekrar indirime girmiş.

5 Beğeni

Daha önce YKY basmıştı. Kazım Karabekir’in diğer eserlerini de basmışlardı. Şuan piyasada bulunmuyor. Telif haklarını Kronik Kitap almış olabilir mi? Umarım en kısa zamanda diğer kitaplarını da basarlar.

1 Beğeni

Diğer Karabekir eserlerinin telif haklari kimde bilmiyorum ama bu baskıyı hazırlayan kişi askeri tarihci oldugu icin öncekine göre daha zengin bir icerige sahip. Muhtemelen “istiklal harbimiz” eseri de yeniden basılır.

1 Beğeni

İlknokta’da tekrar satışta.

2 Beğeni
1 Beğeni

D&R

4 Beğeni

Pişman olacağımı bildiğim için uzak durmalıyım galiba. :man_facepalming:

2 Beğeni

Ben sürekli D&R’dan alışveriş yapıyorum, bana neden böyle güzel öneriler yapılmıyor anlamadım :slight_smile:

1 Beğeni

Şu sitenin reklamını yapma ya :slight_smile:

Bugün itibariyle kitaplarda kdv kalkıyormuş diyorlar bilgin var mı?

2 Beğeni

Yılın kampanyası. :+1:t6::clap:t6:

BKM&BKM&BKM

8 Beğeni

www.otuken.com.tr de ‘‘1 Şubat 2019 Tarihinden itibaren sitemizde satılmakta olan kitaplar 3065 sayılı Kanunun 13/n Maddesine göre KDV’den istisnadır.
Sitemizde satılmakta olan kitapların Etiket Fiyatlarından 1 Şubat itibariyle %8 KDV düşürülmüştür.’’ böyle bi ibare var. Benim baktığım bikaç ürünün İndirimsiz yani normal fiyatları diğer sitelere göre daha düşük umarım diğer siteler ve yayınevleride biran önce uygular.

6 Beğeni

Kitap satış sitelerinde henüz bir harekete rastlayamadım. Ama KDV’yi kaldırdıklarında bunu ana sayfalarında indirimli görseller gibi bir şekilde ilan ederler kesinlikle.

3 Beğeni

Benim idefix DR’den pek şikayetim yok… :slight_smile: Arızalı gelen kitap olursa da değişime gönderiyorum, yüzde 40- 50 indirimler, sepette indirim kodları başka sitelerde olmuyor İdefix’de DR’de olduğu kadar…

KDV indirim başlamadı galiba daha

4 Beğeni

Carol Gömülmeden - Josh Malerman

%45 indirim:

%41 indirim ve kargo bedava:

2 Beğeni