Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yine 80+30 son kitap. @Waxillium kutu pek işime yaramaz galiba. Hiç kutulu almadım. Rafta aynı şekilde duracak ama işte kutulu satılınca olsun istiyor galiba insan. Bi işede yaramayacak .:grin:

2 Beğeni

1 Beğeni

ALFA ciltli kitapların hepsi yok ama Enpara ile 15 TL iade olayıyla hele de 3-4 enpara kullanabilenler için uygun bir fırsat.

İlk siparişi verdim… 2 farklı enpara kartıyla daha alışveriş yaparım bu ay kidega’dan

4 Beğeni

https://www.hepsiburada.com/altinkitaplar-altinkitaplarcocukkitaplari-altinkitaplarboyamavecocukkitaplari-altinkitaplarsozlukler/kitaplar-c-2147483645?sayfa=2

Altın kitaplar %45 indirimli - Hepsiburada

2 Beğeni

Evet ben 4 kitabı, her biri 20 tl olacak şekilde almış oldum. Ama son kitabın fiyatı 30 ve üstü görünüyor. O yüzden almadım. Fiyatının inmesini bekliyorum

1 Beğeni

Kitapyurdu.com da Pegasus yayınları %50 indirimde. Edinmek isteyenler için, Kristin Hannah’ın tüm kitapları ile Robert Galbraith mahlasıyla harika 3’lü polisiye serisine imza atan J.K Rowling’in kitapları da mevcut.

2 Beğeni

Kitapyurdu’nda İthaki yayınlarında %40 indirim var.

2 Beğeni

%40 İthaki %50 Pegasus indirimleri var ama para yok nasıl olacak böyle ? Pegasus indirimi kaçmasaydı iyiydi :frowning:

2 Beğeni

Ben de illuminae ve kızıl isyan serisi arkadaşları alsam mı diye düşündüm ama şu anda derin nefes alıyorum ve kendimi sakinleştiriyorum…

İç ses:

Bekleyen yüzlerce kitabın var Burak… kendine gel, sakinleş…

3 Beğeni

Jo Nesbo seven var ise Hayalet Kitabı 9.90TL’ye inmiş.

Ayrıca Larry Niven - Halka Dünya kitaplarında da %50 ve %55 indirim var.

3 Beğeni

Idefix’te Sabahattin Ali kitapları %42 indirimli, 3 cildi de alırsanız, başka bir kitap daha ekleyerek 75/15 indiriminden yararlanmış olursunuz.

3 Beğeni

Valla tamamlanmadan alınmaz, basmazlar falan. :frowning:

1 Beğeni

Yayıncı, alıcı olursa basarız diye düşünüyor. Okuyucu da bir bassınlar hepsini alırız diyor. İki taraf da hüsran… Çıkmaza bak. :joy:

2 Beğeni

Epsilonun ciltli Sabahattin Ali kitaplarını öneririm. Baskısı çok iyi.

3 Beğeni

Dilimiz çok yandı abla, ne yapalım. Sen daha iyi bilirsin gerçi :joy::joy:

2 Beğeni

İyi günler hocam
Savaş üzerine adlı kitabı okuduktan sonra yorum yazabilir misiniz? Merak ettiğim bir kitap.

3 Beğeni

Muhtemelen geldiğinde hemen başlayamam bu kitaba ama okuduğumda yorumlamaya çalışırım.

1 Beğeni

üstteki bir arkadaşın dediği bana da oldu, bkm’den sipariş ettiğim cem yayınları voltaire candide ya da iyimserlik kitabı ikinci el gibi yırtık pırtık çizikler falan. kitabı kendime alsam bi nebze ama bu kitap hediye olacaktı çok sevdiğim biri için. e mail attım geri dönüş yapmadı adiler. siz ne düşünüyorsunuz?

1 Beğeni

Adamlara fotoğraf çekip wp’den atınca zaten dönüş yapıyorlar.

2 Beğeni

Bana da son siparişimde hasarlı kitap gönderdiler. Bir kaç sayfasında mavi renk çizikler(!) vardı. İade ettim.

2 Beğeni