Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(fatih çetin) #2894

Biri 38 tl diğeri 35 tl’den eklemiş çünkü. Ben de forumdan bir arkadaşın enpara kampanyası ile 4 kitabı 38 tl’ye aldım. (Andromeda Nebulası dahil) Bir aksilik olmaz ve gelir umarım.

Farklı dağıtıcı nedeniyle etiket fiyatında farklı fiyatlandırma mı yapmışlar acaba

(Umut K.) #2896

%8 indirim yerine %8 zam😂

(Wifhty Zet) #2897

4 kitabi paylasabilir misiniz efendim, merak ettim?

(MUSTAFA) #2898

37,80 diye satış fiyatı mı olur?
Ya 37 de ya 38 de :grin::grin:

Bkm hiç üzmedi beni.
D&R ile de hiç sıkıntı yaşamadım ama gıcık aldım şimdi :triumph:

Kidega’dan 15 ayrı siparişten toplam 50 civarı kitap almışımdır. Tamamı bir ya da iki gün sonra kargolandı ve hiçbir kitapta sorun yoktu. Sizin de bir aksilik yaşayacağınızı düşünmüyorum. Aşağı yukarı bilinen tüm kitap sitelerinden alışveriş yapmışımdır yıllar içerisinde. Şu an için en memnun kaldığım kesinlikle Kidega.

Bu arada adettendir gördüğüm bir kaç fırsat ekleyeyim:

Marslı kitabi %63 indirimli:
https://www.okuoku.com/urun/detay/kitap/marsli/477449

Artemis %62 indirimli:
https://www.okuoku.com/urun/detay/kitap/artemis/1063163

(fatih çetin) #2901

Ben de kidega’dan alışveriş yaptım. Bir aksilik yaşamadım ve bunda da bir aksilik olmayacağını düşünüyorum. Basımı sıkıntılı herhangi bir kitap eklemedim. Hep yeni çıkan kitaplar, hatta bir tanesi ön siparişte henüz. Sadece olmamasını ümit ediyorum yani. :slight_smile: Arkadaşın enpara hesabı ile aldık, iptal filan edilirse uğraşmayalım diye.

(Tayyip) #2902

İdefixte İthaki Yayınları %40 indirime girmiş. BKM Express kampanyasıyla %50 gibi bir indirim oluyor.

Bkmkitap.com iadelerinde kargoyu kim ödüyor?

(Wifhty Zet) #2904

Siz bahsetmişken ben de kötü bir anımdan bahsedeyim. 2-3 ay oldu sanırım. Amerikan tanrıları kitabını aldım, kitap kendine faça atmış sanki her yer ezik yırtık kesik doluydu. Gönderin değiştirelim dediler hay hay dedim. Gönderdikleri kitabın kapak baskısı yana kaymış arkaya kaymış korsan gibi bir kitap geldi elime. Daha da uğraşmak istemedim pek evde bulunamıyorum işim gereği.

Yani özürlü bir ürünü alıp tekrar özürlü bir ürün göndermenin ne anlama geldiğini anlamadım.

https://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/publisher_products/all&publisher_id=1689&sort=publish_date&order=DESC

BKM Express kampanyası yeni müşteriler için güzel kampanyaymış. Idefix indirim koduyla birleştiğinde daha da güzelleşiyor. Ben ta 2015’te işlem yaptığım için kaçırdım. :confused:

(Burak Mermer) #2908

İdefix’teki kampanyayı diyorsanız sadece yeni müşteriler için değil o. Ben düzenli olarak kullanıyorum BKM Express’i ve bu hafta başında İdefix’teki kampanyada da kullandım. Ödeme türü olarak BKM’yi seçtiğinizde doğrudan ödenecek tutardan düşüyor 15 TL’yi.

Evet onu biliyorum. TEB kampanyasını ve diğer indirim kodlarını kastetmiştim.

(Emre ) #2910

(kimyager_ferhat gürdoğan) #2911

Acaba bu sefer The Witcher serisini alsam mı? Ya da son kitapla kutulu mu alsam ?

(MUSTAFA) #2912

Idefix te hem kendi indirimini (75e10) hem de bkmexpress kampanyası aynı anda kullanılmadı…

(Ufuk) #2913

Kidega

resim resim

(İbrahim Şahin) #2914

Of of para yok ki alalım, kaçan fırsata bak :frowning:

Tostoy’un ciltli kitapları %28 indirimli satılıyor. Mesaj atayım en iyisi.