Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Epsilon’un “Tüm Eserleri” adı altındaki Sabahattin Ali kitaplarının hepsi Ciltli değil mi? Karton kapak basılmadı diye hatırlıyorum ama fiyatları aynı olduğu halde sadece bir tanesi ciltli görünüyor. İdefix yanlış giriş yapmış sanırım?

1 Beğeni

evet üçü de ciltli tek olarak bastıkları 3 kitap var onlar normal toplu eserler ciltli

2 Beğeni

Hepsi citli evet. O değil de ben bu cepteteb kampanyasını sadece kredi kartı yararlanabiliyor sanmıştım. Kitapyurdu siparişi geçtim şimdi bildirim geldi banka kartı da oluyormuş sanırım onu belirterek yazmamışlar. 25 Tl üzeri alışveriş yaparsam 25 tl indirim kazanacakmışım. Geçen ay boşa gitti o zaman.

3 Beğeni

Cepteteb sistemi online bankacılık olarak geçtiği için banka kartı ve kredi kartı beraber geçiyorlar kampanyalarda. Enpara gibi.

Ayrıca geçen ay boşa gitmiş sayılmaz. Kampanya süreci 3 ay Ocak-Şubat-Mart. Ama kampanyadan 2 defa yararlanabiliyorsun. O yüzden bir hakkın daha var sayılır Mart ayında kullanabilmen için.

2 Beğeni

Tamamdır kredi kartı diye okumuştum diye hatırladım da ben. Sağolun.

Bu arada blockchain ile ilgilenen varsa 25$ airdrop veriyorlar. KYC şartı var tabii. İlgileniyorsanız değerlendirin bence kitap parası çıkar.

2 Beğeni

51

6 Beğeni

Kitapseç :slight_smile:

1 Beğeni

Cepteteb banka kartı olup da kitapyurdu kampanyasında kullanmayacak var mı? Benim ihtiyacım var da.

1 Beğeni

Kitap göndermeyen bir site kimseye tavsiye etmem.

4 Beğeni

25 tl ve üzeri mi yoksa 50 tl ve üzeri mi? Sanki 50 yazıyordu

1 Beğeni

https://www.babil.com/yayinevi/profil-yayincilik

3 Beğeni

1 Beğeni

Vov, tüm yıl beklediğim kampanya.

1 Beğeni

Kidega.com Tolstoy bütün eserleri 1-2 ciltli %42 indirimli…

3 Beğeni

Evet en uygunu bu 52.20 hatta enpara kullananlar, kampanya indirimiyle 2 kitabı 37.2 TL’ye almış olacaklar

. Tolstoy - Bütün Eserleri 2' li Takım & Lev Nikolayeviç Tolstoy – Konusu ve Fiyatı –

2 Beğeni

Cuma günü yapmıştım Kidega’dan enpara alışverişi. Üzdü.

1 Beğeni

Bende alfakitap dan iki kitabı 58 TL’ye almıştım.

Kader, kısmet, talih adına ne derseniz artık. :grinning:

2 Beğeni

Enpara kullanıyor musunuz? Kullanmıyor iseniz kullanan arkadaşlara bir sorum var.

Enpara’ya başvuru yapmayı düşündüm ama internet üzerinden olacağı için bana gelip anlaşma mı imzalatacaklarmış, öyle bir şey okudum. Emin olamadım açıkçası. Süreç nasıl işliyor? Bilen biri biz bilgisizleri aydılatabilir mi?

3 Beğeni

Evet… başvuruyorsunuz arayıp randevu veriyorlar gelip bankacılık sözleşmesi imzalayıp kartı teslim ediyorlar

4 Beğeni

Cepteteb’e de başvurun aynı anda bence. Gerçi geçen sene başvursaydınız daha iyiydi. Kitapyurdu 50/25+ Kidega 30/15 efsane+ combolar felan iyi oluyordu baya. Şimdi de alırsanız faydanıza en azından havale/eft ücreti yok.

3 Beğeni