Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Daha uygun site var mı diye bakıyım dedim.Kitapbulut diye bi site var daha uygun fiyatları bilginiz olsun.Bu site direkt %45 indirim yapmış. Can %37 - %44 YKY 37-38 gibi diğer yayınevlerinde de güzel indirimler var

3 Beğeni

Kitapyurdu’nda aynı kitapları fiyat olarak karşılaştırdım,10 kitabın 9’u Kitapyurdu sitesinde daha ucuz.Gerçi benim % 5 ekstra indirim hakkım var onun da etkisi olabilir.Ayrıca platin üyeliği olan varsa İş Bankası Kültür Yayınları’na ait kitapları Hepsiburada sitesine göre daha ucuza alabilir.

2 Beğeni

Hobbit - Açıklamalı Notlarıyla (Ciltli) İlknokta’da 45 lira

1 Beğeni

Kitap Yurdu’nun Chrome eklentisini çok yararlı buldum. Bir kitabı arattığınızda yukarıda sitedeki fiyatıyla karşılaştırıyor. Bakmak isteyenler için:

kitapyurdu

3 Beğeni

Ben pek yararlı bulamamıştım. İçimde ukdedir çünkü akakce.com gibi çalışan bir kitap fiyat arama motoru ve kampanya habercisi sitesi bulamamak. Böyle bütün kitapçı sitelerinin kampanyalarını haber eden, kitap fiyatlarını karşılaştırabilen sağlam bir algoritmaya sahip bir website kurabilecek hackerman’ler yok mu hiç bu civarda? Her türlü ıvır zıvıra, ev eşyasına, bilete falan var ama kitap spesifik bir fiyat karşılaştırma sitesi yok. Korkunç bir boşluktur bu arkadaşlar.

1 Beğeni

Bütün siteleri karşılaştıran bulduğunuz zaman haber ederseniz sevinirim, öyle çok daha güzel olurdu tabi.

1 Beğeni

http://www.kitabinabak.com/ sitesinde fiyat karşılaştırması yapmak mümkün. 15-20 site üzerinden fiyatları listeleyebiliyor. Güvenilir olarak bildiğimiz, popüler kitap satış sitelerinin tamamı mevcut. Bazen listelemelerin bir çoğu hepsiburada satıcılarının fiyatları olabiliyor. Kitaba göre değişiyor tabi bu sonuçlar. Yine de fena değil. Bazen çok ani indirimler olursa biraz geç yansıyor ve ya yansımayabiliyor.

11 Beğeni

Yaşa Doğan! @fortknoxt derhal haberdar olmalı bundan. Kitap siteleri listesine özel olarak eklemeli.

3 Beğeni

kitapmetre kullanıyodum fiyat karşılaştırmaları için

4 Beğeni

İnkilap Kitapevi 1-5 tl arası bir çok kitabı satışa sunmuş. Güzel kitaplar da var. İncelemenizi öneririm :

https://m.epttavm.com/magaza/inkilap?or=2&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

2 Beğeni

Harry Potter Seti Kutulu - %50 indirimle 120,50 TL. Harika fiyat.

7 Beğeni

Kitapyurdu Pegasus Yyn. %50 yapmış.

1 Beğeni

edit: kod zaten ss’de varmış :smiley:

İhtiyacı olan mesaj atsın veriyim. Kitapyurdu platin hesabı da kullandırabilirim.

1 Beğeni

Platin üyelere bazı kitaplar da indirim %58 oluyor.

1 Beğeni

Sherlock Holmes Seti (5 Kitap Takım) 59.50 TL

1 Beğeni

Şunu kaçırdığım için bir miktar yıkıldım :pensive:

2 Beğeni

Bulfinch Mitolojisi kitabının liste fiyatı D&R ve İdefix’te 50 lira, indirimle 37 liraya kadar düşüyor.Diğer tüm sitelerde(kitapyurdu,eganba,ilknokta,babil) liste fiyatı 75 lira.Ben aldım.Mitoloji ile ilgilenenler kaçırmasın bence.

1 Beğeni

Bugün ücretsiz kargo kampanyası yapan site var mıdır?

2 Beğeni

Böyle bir kampanyası olan var mı bilmiyorum ama www.kitapyurdu.com 300 puan karşılığında kargoyu ödüyor. Ben de az önce öyle bir alışveriş yaptım.

3 Beğeni

300 puan varmış çok sağ ol <3

1 Beğeni