Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Idefix indirim kodu | İncele! | Nisan 2023 - Picodi şuradan bir deneyin isterseniz, 100/15 lik kod koymuşlar

1 Beğeni

Bu ay İdefix’te bir sıkıntı var sanırım. Farklı farklı hesaplardan, farklı farklı indirim kodları denedim ama hepsinde hata aldım. Tek hesapta denesem sıkıntı bende diyeceğim de, 4-5 farklı hesapta da aynı hatayı alıyorum. Acaba bu ay İdefix’te indirim kodu kullanabilen var mı?

Düzenleme: İlginçtir, bunu yazdıktan 10 dakika sonra bütün hesaplarda kodlar aktif olmaya başladı.
“İdefix is watching you.”

1 Beğeni

3 gün önce ücretsiz kargo kodu kullandım, oldu.

2 Beğeni

Kod kullanımın’da sıkıntı yok. Yukarıda paylaşılan kodu girdim.

2 Beğeni

Aras kargo için indirim varmı yada kargoyu nasıl ucuza getirebilirim bilgisi olan varmı arkadaşlar?

1 Beğeni

@Husey Aras Kargo %30 indirim kodu: VD3LFHCK
Daha yüksek indirim bulabilir misin bilmem.

3 Beğeni

Farkında olmadan Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar - gncfbb tarafından #2311

bu konuda paylaşmışım ancak tekrardan bu konuda paylaşmak uygun olur. Sosyal bilimler ile ilgilenen, sosyal bilimlere gönül vermiş bütün arkadaşlar mutlaka göz atmalı bu kampanyaya.

https://twitter.com/heretikyayin/status/1091323502035193856

2 Beğeni

4 Beğeni

%45 ile sanırım şu an en uygun fiyat.

4 Beğeni

kafka-oteki

4 Beğeni

Ulysses %47 indirimli.

2 Beğeni

Çeviri Kamuran Şipal mi acaba?

1 Beğeni

Çevirmen hakkında bilgim yok Ufuk.

Ben İş Kültür Modern klasikleri topladığım için Kafka’nın kitaplarını İş Kültürden almıştım.

2 Beğeni

Alfa’nın çıkacak baskıları beklemesem bu baskıları alırdım. Delta seriden çıkan tüm eserleri hariç şu ana kadar basılan en iyi baskı

3 Beğeni

Kesinlikle en iyi baskı. Tabi Alfa yı beklemek lazım. :slight_smile:

2 Beğeni

2 Beğeni

James B. Donovan - Casuslar Köprüsü 6.90TL’ye düşmüş.

5 Beğeni

Bu Tom Hanks’li film olan Bridge of spies’ın kitabı mı?

1 Beğeni

Evet öyle ama filmle kitap ne kadar örtüşüyor bilmiyorum.

2 Beğeni

Arkadaşlar nereye yazsam bilemedim o yüzden burayı seçtim. Bir kitap seti buldum fiyatı çok uygun ama Letgoda. Hiç alışveriş yapmadım orada sanırım site üzerinden alışveriş yapılmıyor nasıl güvenebilirim satıcıyı yorumlar var ama bilemiyorum onaylanmamış profil diyor onaylanmış mı olması gerekir? Yol gösterirseniz çok iyi olur.

2 Beğeni