Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kitapyurdu, Alfa yayınalrının 3-5 kitabı hariç hiçbir kitabını satmıyor.

1 Beğeni

Alfa konusunda böyle bir açıklama yapılmıştı en son bende baktığımda Alfanın yeni çıkarttığı Tolstoy kitapları yoktu şuan baktım hala yok göremedim.

3 Beğeni

Önsiparişteki kitaplarda öyle diyor, çıkış tarihlerinde stokları güncelliyorlar.

1 Beğeni

Göremedim öyle bir şey 60 Tl ve üzeri kargo bedava yazıyor.

1 Beğeni

D&R’da Merdivenler Kenti yine 9.90’a düşmüş. Geçen seferki indirimi kaçıran varsa şimdi yararlanabilir :slight_smile:

4 Beğeni

@Apeiron kardeş Alfa yayınları için kendi sitesini tercih edebilirsin. Stoklu çalışıyorlar. hızlı gönderi var. Tek eksiği Kredi Kartı ile taksit yapılamıyor olması. Ayrıca 50 TL ve üzeri kargo bedava.

Ben Alfa Yayınları’nın kitaplarını biriktirip buradan alıyorum.

2 Beğeni

Çok ilginç, sabah bedava yazıyordu. Şimdi tekrar baktım o ibare kaldırılmış.

3 Beğeni

Sağol. Kitabinabak’ı kullanıyorum. Kitap hangi sitede daha uygun fiyata var gösteriyor. Yayınevleri biraz daha pahalı satıyor diye biliyordum ama alfa uygunmuş baya.

3 Beğeni

KDV %0 a indirilince Alfa doğrudan sitesinde uygulamıştı, sanırım bu nedenle fiyat daha uyguna geliyor.

Diğer sitelerde temin sorunu yaşamaktansa ki Alfa Yayınları konusunda “10 günde temin” yazıyor bir çoğunda sitesinden almak daha iyi oluyor gibi.

3 Beğeni

Delidolu yayınevi için eganpa ya üye olacağım ama olamıyorum. Kampanya kodu istiyor, üye olma sayfasında. Benzer durumu yaşayan var mı?

2 Beğeni

Muhtemelen üyelik sözleşmesi onay kutusunu işaretlemiyorsunuz. Kampanya kodu zorunlu bir seçenek değil.

1 Beğeni

Onu da işaretliyorum, tamamla diyorum tık yok.

1 Beğeni

Bilemedim…
Siz yazınca denedim, üye oldum…

2 Beğeni

Nasıl ya :smile: bir de bilgisayardan deneyeyim o zaman.

1 Beğeni

Sitenin mobil uyumu yok galiba, belki ondan dolayıdır.

4 Beğeni

3 Beğeni

idefix 100/15 indirim kodu --> IDF15EP
Bkm expressi zaten kullanmış olanlara ikinci fırsat :mega:

3 Beğeni

Kod için teşekkürler, kullandım.

3 Beğeni

4 Beğeni

Idefix kargo bedava gününü belki kullanırım diye bakayım dedim kitapların fiyatları 1 Tl kadar artmış. Fark ettim ki yüzde 40 lık indirimlerin bazıları yüzde 37 olmuş. Sanırım kargo parasını çaktırmadan böyle çıkarıyor idefix. Takipteyim kargo bedava kampanyası bitince fiyat tekrar düşerse buraya yazarım. :face_with_monocle:

13 Beğeni