Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ölüler Diyarı’nı iki gün önce Hepsi Burada’dan 22 tl’ye aldım. Hatta ordan 300 tl alışveriş yaptım çünkü bayağı indirim vardı. Grange-Siyah Kan da 21 TL’ye inmişti

2 Beğeni

Ben de Serhat Bey’i alıntılayıp sana cevap vermişim. İşte aradığım uyum. :joy:

5 Beğeni

Carol Görülmeden bkmkitapta %47+kdv indirimiyle 15,70 TL ye düşmüş.

2 Beğeni

Tüm soruların cevabı :smile::smile:

5 Beğeni

%40 + %8 KDV indirimi ayrı ayrı yapınca %48 indirim olmaz yalnız. Kim yaptıysa bunu biraz matematik konusunda sıkıntılı. Doğrudan %48 indirim yapmak farklı Ayrı ayrı 40 ve 8 lik indirim farklı.

7 Beğeni

Onu yazıyordum ben de sonra etiket fiyatlarına %8 yaptıklarını gördüm. Sonra örnek olarak Madde 22’yi ele aldım. 45%8=41,4(burda 41,67) yazmışlar nedeni ne bilmiyorum. Sonra bu fiyatın üstüne %40 yapmışlar.

45%48=23,6 yapar. Bilmiyorum bunların KDV’sine de yüzde hesaplarına da bir şeyler yazmak istemiyorum, biz uyurken neleri neleri meclisten geçiriyorlar bu çok mu önemli, yok değil.

3 Beğeni

Alan sözelci satan sözelci. :smirk:

7 Beğeni

Farkındayım ama İthaki öyle yayınlamış :woman_shrugging:t2: Yine de diğer sitelerden daha uyguna geliyor sanırım.

2 Beğeni

Bu bir pazarlama taktiği… Yüzde 48 gibi gösterilen ama olmayan bir indirim. Her yerde yıllardır yapılıyor.

3 Beğeni

Doğru söylüyorsunuz. Kitapyurdunda İş Bankası Kültür Yayınları kitaplarında da bu şekilde bir indirim söz konusu etiket fiyatları normalden düşük.

2 Beğeni

İnşallah indirimlerde eskisi gibi devam eder

1 Beğeni

Everest ve %52? Şeytan diyor Sherlock Holmes setini al );

https://www.kitapjoy.com/everest-yayinlari-707

2 Beğeni

Bu site için çok şikayet vardı.

3 Beğeni

Sherlock Holmes gözümün önünde 47 tlden duruyor ama olsun düzelmişlerdir diye umut ediyorum :d

2 Beğeni

Yaklaşık 15 gün önce sipariş verdim bu siteden. Hala gönderilmesini bekliyorum. Attığım iki maile de cevap yazmadılar. Kitapları gönderirlerse tekrar bilgilendiririm.

4 Beğeni

Sonucu bize de söyle :slight_smile:

Sitenin görselleri neden bu kadar kötü? Sanki başka bir siteden kopyalayıp yapıştırmışlar gibi.

1 Beğeni

Yeniymiş sanırım o yüzden. Türkiye’de iyi bir websitesi tasarlayan yokki adam akıllı. Parayı veren adam sanki kendisi daha iyisini yapabilecekmiş gibi “web developer”ları küçümsüyor, üstüne bir de frontend/backend geliştirici de tutmuyordur çoğu, ortaya böyle siteler çıkıyor. İndirimli fiyatlarla aynı kitapların eski indirimli olanlarını da listeleyerek siteye iyice yük bindirmiş.

1 Beğeni

Şöyle bir gezineyim dedim kullanımı kötü. Hiçbir şey sabit kalmıyor sürekli yana kayıp duruyor :confused: Görselleri de küçültmeleri lazım falan bayağı işleri var.

Sitenin hakkımızda kısmında şöyle bir ibare var.

“Piyasada baskısı bitmiş olan kitapları 2.El olarak sizin için araştırmamızı isterseniz, kitap detay sayfasındaki talep formunu doldurabilirsiniz veya mail atabilirsiniz.”

Bunu deneyen oldu mu hiç?

1 Beğeni

BKM’de 56TL. 8TL fazla ver düzgün olsun. Boş yere paran gitmesin.

1 Beğeni

Amazon’ da aynı indirimi yapmıştı bi ara oraya da bak belki hala fiyat aynıdır

2 Beğeni