Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Alışveriş paylaşımınız da görüp, önümüzde ki aylar alışveriş listesine eklemiştim…

2 Beğeni

Abiler, ablalar, akranlar! Duyuyorum ve görüyorum ki elden kitaplar çıkarıyorsunuz, bu kardeşiniz İthaki’den çıkan Dune (2-3-4) kitapları arıyor. Var mıdır satacak olan? (Banka şeysi yüzünden sadece Zebramo üzerinden alım yapabiliyorum)

2 Beğeni

Hocam inanın ben de bir süredir bu moddayım :slight_smile: habire kitap bakıyorum, sepete atıyorum, satın alıyorum. Son bir ayda 1.000 TL’nin üzerinde kitap alışverişi yaptım :slight_smile: işin kötü tarafı aldığım kitapların fiyatı birkaç gün sonra düşüyor.

3 Beğeni

Kendinizi kontrol edin, inanın bu işin sonu yok. 20.000 tl bile harcasanız yine de isteyeceğiniz kitaplar olacaktır.

7 Beğeni

KİDEGA

Sanırım, sadece bugün ve yarın için geçerli.

8 Beğeni

Vaktim olsaydı kitapçıya gidip sizin için alıp gönderirdim kitapları. Lakin hiç vaktim olmuyor uğrayacak ama olursa haber veririm size.

2 Beğeni

Kitap bende olmasa çok sevineceğim bir kampanya olurdu -.- Bu ayın kitaplarını seçtim ama kendimi tutuyorum şunun süresi geçsin diye çok sinir oldum bir kere de ilgilendiğim bir kitap hediye gelse böyle dişimi kırıcam :disappointed:

2 Beğeni

Rozet satışa açıldı sadece jedbang’a özel sınırlı stok.

4 Beğeni

İkisinide aldım, rahatım.

2 Beğeni

Çok haklısınız…

2 Beğeni

Batman flash Rozetlerimi? Yarım saat önce yarın kargoya verilecek yazıyordu şimdi baktım 3 hafta sonra kargoda.

1 Beğeni

Evet, rozetleri aldım. Yarın bir sorayım ne zaman kargoya vereceklerini.

2 Beğeni

Şimdi yaz instagramda aktif durunda jbc ama sitesinden anladığım kadarı ile 3 hafta sonra,belki hemen alanlarınkini yarında verebilirler.Bende rozer hc alamassam soft cover alırım artık tabi önce diger rebirthleri okuma isteği doğarsa,geçen bir arkadaş rebirthlere sanş vermemi önerdi bakalım artık.

1 Beğeni

Teslim tarihi 25 Mart’mış.

2 Beğeni

Aynen sordum yeni 3 hafta sonra kargoya verilecek dediler.

1 Beğeni

@Estranged @Husey

Bu kitabın kapakları aksiyonlu olduğundan baskı sayısı çok büyük olmayacak. O nedenle 3 hafta öncesinden ön siparişe açtılar ki talebi karşılamak mümkün olsun.

Yalnız… ÇOK GÜZEL HİKAYE!

6 Beğeni

Çok teşekkür ederim düşünmeniz yeter hocam :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

İstanbulda mısınız? Hilltown Avm D&R’da geçen gün gördüm. Hepsinden birer tane vardı.

2 Beğeni

İstanbul’da olsam affeder miyim :grin: Geçen Adana’daydım orada da gördüm de erteledim. Bazı şeyler ertelenmeye gelmiyor maalesef.

4 Beğeni

ilknokta.com da Gerekli Şeyler Yayıncılık %35 indirime girmiş ilgilenenler olabilir.

3 Beğeni