Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Albertê çekdar) #3354

kitapjoy.com’da %48 indirimle 76,55 TL. Yalnız set halinde yok. Kitapları birer birer sepete eklemeniz gerekir. Bir de BKM dışında bilindik bütün sitelerde bu set için tükendi ibaresi var.

Kitapjoy’dan alışveriş yapıp memnun kalmayan forumdaşlarımız vardı. İlknokta İthaki’nin kendi sitesi zaten sorun yaşanmaz diye eklemiştim.

(Hüseyin gök) #3356

DUNE’ciler gözünüz aydın :slight_smile: tekrar stoklara girmiş kitaplar.

(Muhammet Topcu) #3357

Tor Books, John Scalzi’nin The Collapsing Empire adlı kitabının e-kitap halini 15 Mart’a kadar ücretsiz dağıtıyor. İlgilenenlere duyrulur.

https://www.tor.com/2019/03/13/download-a-free-ebook-of-john-scalzis-the-collapsing-empire-before-march-16-2019/

Dune’u beklerken İddaa’ya bayağı para kaybettim :unamused:

(Can) #3359

Dinleyerek anlayamam ama alayım ilerde anlarım belki teşekkürler.

Ben Audio sandım. Epub veya mobi formatlarındaymış. Bu arada Country sekmesini Other yapınca kabul etmiyor US yapınca kabul ediyor. Çok saçma olmuş o. İsteyen herkes US yapıp alabilir.

( tansel) #3360

Eski ben: 5 kitap ayrı ayrı okuması daha kolay olur, alayım.
Yeni ben: otur oturdugun yerde Kabalcı baskısı var hem okudun da zaten kitabı.

:slight_smile:

(Yasin) #3362

Yeni ben kesinlikle haklı.:slight_smile:

(Aslı Dağlı) #3363

Nereye yazayım bilemedim, buraya geldim:)

Yarın İzmir’de Çakabey Kitap Günleri başlıyor yine. Yayınevlerinin standları da imza etkinlikleri de Tarihi Alsancak Garı’nda olacakmış. Ziyaret saatleri 11.00 - 20.00 arasıymış.

Genellikle Çakabey Kitap Günleri’ne fazla sayıda yayınevi gelmiyor. Haliyle kalabalık ve boğucu da olmuyor. Hazır Alsancak’a gitmişken iki dolanıp, rahat rahat kitapları inceleyip, birkaç kitap alıp, ardından bir kafeye oturup kitapları kurcalamak için tatlı bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Evet bu sene üçüncüsü düzenleniyor.
İlki başarısız bir şekilde Konak AKM de düzenlenmişti. (Hatta o yıl stand görevlisiydim) Geçen sene kötü bir çadır düzeni ile Tarihi Havagazı fabrikasında düzenlenmişti. Bu sene Alsancak Gar’ında düzenleme kararı almışlar. İstanbul Haydarpaşa Gar’ında düzenlenen fuarın ününü çok duyduk. Umarım bu sene ilk kez Alsancak Gar’ında düzenlenecek fuar da renkli geçer. Meraklısı için yarın Murat Menteş ve Hakan Günday imzaları var. Ben de yarın kızımı götürmeyi planlıyorum.

(Ecem Ağdaş) #3365

image

(Aslı Dağlı) #3366

Acaba Kayıp Rıhtım bu etkinliği duyurmak istemez miydi ya?

@mit Bey? Sanki işiniz başınızdan aşkın değilmiş gibi acaba şu meseleye bir bakar mısınız? :))))

O zaman ben de şunu şöyle şuraya bırakayım.

(Mustafa Erdem) #3368

67899630

D&R ücretsiz kargo.

(Umut K.) #3369

https://www.dr.com.tr/ithaki-yayinevi-grubu

Teşekkürler, kullandım.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3371

Belki yukarılarda vardır yine atayım ben.

(Albertê çekdar) #3372

Arkadaşlar, D&R veya idefix’te ayni anda hem Hediye Çeki hem de İndirim Kodu kullanabilir miyiz?

(Hüseyin gök) #3373

Evet kullanılabiliyor ben 2 gün önce kullandım 35tl ek indirim oldu öyle:)