Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

g

İdefix 20 Mart’ta şov yapacak hissediyorum ve sepeti hazırlıyorum :smile:

10 Beğeni

Ne şow yapacaksa en fazla kod verecek yine.

1 Beğeni

Yok yahu son zamanların en popüler uygulaması da olabilir: Kargo Bedava! :joy: Vallahi en son şu lanetli bilmemnede millet abandı da abandı. Şikayet doldu ortalık 55 gün sonra gönderilen kitaplar filan olmuştu. Bu tip etkinliklerde ilk saatlerde aldınız aldınız yoksa uzun bekleyişler, karışıklıklar ve ayı saldırmış kitaplar gelmeye başlıyor. Adam akıllı bir indirim gelse de temin etme ve kaliteli kitap yollama aşamasına gelince sorunlar patlak veriyor. Şans ve kumar işi artık.

4 Beğeni

Aynen katılıyorum kampanyalardan uzak duruyorum bende,bir iki günde alacagımı 1yıla dagıtıyorum dertsiz sıkıntısız alacagımı alıyorum.:slight_smile:

1 Beğeni

Öyküler ve Madde 22 (50.Yıl edisyonu) Gebze Penguen kitabevinde birer adet var.

2 Beğeni

Kullanmayacağım. Telefondan kitaba bakarken çıktı.

6 Beğeni

Teşekkürler, uzun zamandır D&R kargo kodu bekliyordum.

2 Beğeni

Fiyatı çok iyi geldi. @Husey senin ilgi alanın. Kalitesi nasıldır, bu fiyata görünce kalitesinden şüphe ettim. Senin bilgin var mı?

1 Beğeni

Serinin devamının baskısı yok beleş olsa neye yarar :slight_smile: seri 7 kitap.

3 Beğeni

:open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth:
Bilirkişi görüşü almak bu yüzden önemli işte. Teşekkürler, fiyatını iyi görünce zıplayacaktım.

2 Beğeni

İthaki bi atak yapsa da sin city bassa

3 Beğeni

Sin City ve 300, yeniden basılmalı. Ben JBC’nin basmasını isterim.

5 Beğeni

@Husey 7 kitap ama her kitap ayrı bir hikâye işlemiyor muydu? :thinking: Benim aklımda öyle kalmış.

1 Beğeni

İdefix’te Can yayınlarının Gotik-Karanlık Edebiyat kitaplarından sanırım baskısı kalanlar %30 indirimde. Undine ve Otranto Şatosu’nu öneririm. Carmilla ve Sicilya’da Bir Aşk Hikayesi’ni okumadım ama zamanında aldığım setin içinde var. Ben setten memnun kaldım okuduğum kadarıyla. Sanırım setin satışı uzun zamandır yok. Olur mu bilinmez ama İthaki’nin Karanlık Kitaplığı’nı sevenler için bu kitapları da öneririm. Özellikle Undine benim favorilerimden birisi. Otranto Şatosu da öyle. Otranto Şatosu’nun anlatımı bana sanki bir tiyatro izliyormuşum havasını vermişti. Çok hoşuma gitmişti. Belki indirim az gelebilir ama bu seriden geriye pek bir şey kalmamış ve bence büyük eksik. Umarım yeniden basarlar.

Düzenleme: Aynı kitaplar Kidega’da %40 indirimli ama İdefix’te listesi olan 100/10 indirimiyle filan aynı fiyata gelir.

4 Beğeni

Valla tam fikrim yok okuda ama bşr yerde görmüştüm seri bir biri ile bağlantılı diye,ama net bilgi öğrenirsem dönerim.

1 Beğeni

Basmaslar abi zar zor ellerindeki çizgi romanları çıkarıyorlar zaten,ben Karakarga taraftarıyım onlar çıkarsa fazla beklemeyiz ve karakarga kitap kalitesine özen gösteriyor.

2 Beğeni

İhtiyacı olan arkadaşlar kullanabilir. :smiley:

2 Beğeni

Telefondan uygulama dışında url olarak girip biraz durunca veriyor galiba bu ara. Herkes girip kenara not alabilir.

2 Beğeni

Kidega’da fantastik ve bilimkurgu kitaplarında %40’a varan indirim var. Kampanyanın ne kadar süreceği yazmıyor gerçi.

3 Beğeni

İlknokta’da haftanın çevirmeni Aslı Da… (Öhöh öhö) yazarı Josh Mallerman’mış (%50). Ayrıca Gerekli Şeyler’de de indirim var (%35) ama diğer sitelerle farkını bilmediğim için kayda değer mi bilmiyorum?

2 Beğeni