Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Birkaç gün önce 20 TL’ye aldığım bazı kitaplar, yukarıda Alper bey’in verdiği kodlarla 10 TL’ye gelecek :slight_smile: önceki siparişimi iade edeyim :slight_smile:

2 Beğeni

DR’da da mı büyük indirim var??

1 Beğeni

D&R’ de Bir kaç gündür kitap festivali kampanyaları var, az önce baktım ama yüzde 50 olan göremedim ben.

2 Beğeni

Sepetimdekilerin tutarı 580 tl :scream:
Parça parça alıyorum. İlk siparişimi 200+25 indirimi ile verdim. Grange ve Nesbo’lar bayağı uygun geldi :slight_smile: Kızılgerdan ve Kardan Adam her biri 17.85

6 Beğeni

Ms 2019 İdefix 20. Sene-i Devriyesi, fakat tarih tekerrürden ibaretti…

İnsanoğlu hiçbir zaman yaşadıklarından ders almadı, yaşanan bu elim hadise bunu kanıtlar nitelikteydi. Henüz yılı dolmamış olan Kitapyurdu’nun sipariş faciası, balık hafızalı millette tabii ki unutulmuştu. Ve unutulan gerçekler bir şamar gibi inecekti o kızarmayan yüzlere…

(Ben de sipariş verdim :joy: 3 ayda gelirse şanslıyım)

3 Beğeni

Bana telefon ettiler az önce, @Waxillium aradık ulaşamadık , iki ay içerisinde göndermeye çalışırız , en ufak şüphesi olmasın, canını sıkmasın hem zaten Grange için Doğan kitaptan arkadaşlarla iletişim kurmuş, olmazsa onun kitapları 1 Nisan’ da İzmir DR’de elden teslim edeceğiz. dediler
:slight_smile:

6 Beğeni

:joy::joy::joy: Abi gece gece hönkürdüm resmen

he shot me down, bang bang

5 Beğeni

2 Beğeni

Şu kitapları okuyan var mı arkadaşlar? Önerir misiniz?

1 Beğeni

Ocağımı söndüreceksin idefix.

4 Beğeni

idefix indirimi güzelmiş. Dünden bu yana 50 mesaj birikmesi, farklı bir şey olduğunun habercisi gibiydi zaten. Hatırı sayılır indirimler var. Oranlar aynı sayılır ve hep gördüğümüz indirimler aslında ama hepsi aynı anda yapılmış gibi. Tüm sevdiğimiz pasta çeşitleri tek pastada birleşmiş gibi. O yüzden güzel görünüyor. Geçmiş yıllarda özellikle her Tüyap ve CNR kitap fuarı sonrasında büyük indirimler yapılırdı. Gerçi hep oluyor ama Tüyap sonrası böyle bir indirim olmuş muydu hatırlayamadım. Bu indirim de CNR Kitap Fuarı sonrasına denk geldi. Demek ki idefix bu geleneği devam ettiriyor.

3 Beğeni

Gönlümdekiler.
Yalnız şu Kinyas ve Kayra özel baskısının almaya değip değmeyeceğini hala kafamda oturtamadım.

1 Beğeni

O paraya bir sürü kitap alınır. Bence değmez :grin:

5 Beğeni

Davaro filminde Adile Naşit’in “öküz alırız o parayla” repliği geldi aklıma :grimacing::grimacing::grimacing:

Evet bence de diğer eksiklerime yöneleyim.

6 Beğeni

Çizgi roman kısmında Karakarga Yayınları %50 ve Gerekli Şeyler %45 görmüş. Tam da parasız olduğum zamana denk geldi. Tüh.

2 Beğeni

BKM nin şu kampanyasına baktınız mı? Var mı değecek kitaplar.

1 Beğeni

Oyuna mı geliyoruz ?

url 'yi kopyalayamadım.

Sherlock Holmes Bütün Eserleri Seti-2 Cilt Takım kitabı hepsiburada da %58 indirimle 60,42 tl. idefix 'te %57 indirimle 73,84 tl.

https://www.idefix.com/Kitap/Sherlock-Holmes-Butun-Eserleri-Seti-2-Cilt-Takim/Edebiyat/Roman/Polisiye/urunno=0001725109001

1 Beğeni

Kitapyurdu yüzde 44 88.54 TL

BKM Yüzde 36 100, 74 TL

1 Beğeni

O kitabın idefix’teki etiket fiyatına muhtemelen KDV indirimi yansımamış. O sebeple öyle bir durum oluşmuş olabilir.

2 Beğeni

%50 indirim var ithakide ama doğru düzgün kitap yok, almak istediğim kitapların %90’ı yok stokta

3 Beğeni