Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

"20 Mart 2019 - İdefix 20. Yıl İndirimleri Rezaleti"

3 Beğeni

Bu mesajı gördükçe güleceğim sanırım. :rofl::joy::sweat_smile:

1 Beğeni

Deneyeceğim. Teşekkürler

2 Beğeni

Bende de var böyle bir sorun ama yeni siparişlerden kaynaklı değil sadece. Son 3 senede yaptığım siparişler de görünmüyor.

Ekleme: Arada düzeliyor tekrar.

2 Beğeni

Sitede güncelleme varmış. O yüzden gözükmüyormuş. Aradım, öyle dediler.

Edit: Düzelmiş.

2 Beğeni

Bahçeniz mi var. (20 20 20)

1 Beğeni

İdefixden alışveriş yapan arkadaşlar bir yere ayrılmıyoruz.
Buradan hep beraber Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu başlığına geçiyoruz.

4 Beğeni

Ben de Zaman Çarkı alayım dedim, kod ile 40 tl altı olunca kaçırmak olmazdı.Gerçekten uygun oldu fiyatlar.

3 Beğeni

Tutar diyor. Ne kadar yazmak lazım?

1 Beğeni

Evet toplamda 60 tl kar etmiş olduk sayenizde. 100 tl hediye çekine 85 tl verdim ayrıca 150 tl üstü alışverişte 15 tl de indirim kuponu kullandım. Teşekkür ederim efenim :slight_smile:

2 Beğeni

Yıkıma Giden Adam
Sürgün Gezegeni
Zaman Makinesi
Görünmez Adam
Tanrıların Tohumu
Bitmeyen Savaş
Vakıf 1
Uzaktan Kumandalı Kız
Marslı
Kaos Lordu

Almak istediğim fakat “Tükendi” olarak görünen kitaplar :confused:
Öyle zor bulunan kitaplar da değil ama nedendir bilinmez stokta yoklar

4 Beğeni

Benim sipariş verdiğim kitapların bazıları da tükendi olarak görünüyor. Müşteri hizmetleri ile konuştum. Sürekli güncelleniyor stoklar dedi. Normalde şuan baskısı olan kitaplar diyince de büyük ihtimalle tedarik edilir dediler.

1 Beğeni

İki ayrı hesaba gerek yok , ben kendime hediye çeki gönderip kullanmıştım, iki ay kadar önce .

2 Beğeni

Bunu yaptığınızda aynı tutardaki indirim kodunu kullanamazsınız bu sefer. İkinci hesap bunun için gerekli.

1 Beğeni

Yukarıda indirim kodu paylaşan arkadaşlara teşekkürler. 75/10 kullandım bende. Bayadır kitap almıyordum elimdekileri bitirmek için ama fırsatı görünce alayım dedim. Artık 1 ayda gelir kitaplarımız diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Grafik kanon’u bu yöntemle aldım . Kendime 100 tl’lik hediye çeki gönderdim, 85 tl’ye . Daha sonra 115 tl’lik kitap seçtim ve yine 15 tl’lik kodu ve hediye çekini kulkandım. Bu sefer ki, kodlar sadece bir kere kullanılıyorsa onu bilemem . Kimseyi yanıltmak istemem .
75/10 indirim kodu olan 42c60ce7’yi bugün iki kere kullandım

2 Beğeni

Stokta görünmeyen kitaplar yeniden satışa sunuluyor mu? yoksa sadece satıştan çıkarma şeklinde mi güncelleme yapılıyor bu konuda bilginiz var mı acaba

2 Beğeni

Müşteri hizmetlerinin bana verdiği bilgi tekrar satışa sunulduğu yönünde. Şuan zaten çoğunun tükendi olarak görünmesi sipariş yoğunluğundan büyük ihtimalle. Ne kadar tedarik edebileceklerini bilemediklerinden. Ama sizin listedeki kitapların çoğu da bildiğim kadarıyla kolay bulunan kitaplar. Siparişim şuan hazırlanıyor olarak görünüyor. Stokta olanlar da dahil tedarik ediliyor şeklinde görünmüyor.

2 Beğeni

Teessüf ederim gerçekten… Yerim yok. Ah, bir olsa. :pleading_face: O tip oyunlar oynamıyorum. Gerçeği daha çok mutlu ediyor. Terelerim çıkmıs bile. :heart_eyes: Yağmur suyu alsınlar diye dışarı koymuştum hemen büyümüşler. :heart_eyes::heart_eyes: Nanem de büyüdü… :buyucu:

Geçen sene balkona girilmiyordu. Eşim bu sene mümkünse oturacak bir yer bırak dedi ve pazarlık yaptı. Bu kadar bir yer ayırdık. Tabii eşim öyle sanıyor. :smiling_imp: Gerçi eminim o da benim balkonu yine bostana çevireceğimden emindir de bunu hangi yolla yapacağımı merak ediyordur. :face_with_hand_over_mouth:

16 Beğeni

Anladım. Daha önce bana hiç denk gelmedi ama Picodi kodları tek üyelik üzerinden tek seferlik kullanıma mahsus. Şu an denedim.

1 Beğeni